Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A bíróság ítélheti neki a...

A bíróság ítélheti neki a gyereket?

Figyelt kérdés
2éves a kislányom. Az apát még most jelentettem gyerektartásért. Eddig soha nem nézte ,nem us vett neki semmit,pénzt sem küldött,azt sem tudja hogy néz ki. Most azzal fenyeget hogy a gyerekelhelyezési pernél kérni fogja hogy Nála legyen a gyerek,hogy ne fizesse a gyerektartást. Lehetséges hogy neki ítélik?

2017. júl. 4. 19:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg azt is szeretném megkérdezni hogy a bírósági pert nekem kell kifizetni?
2017. júl. 4. 19:51
 2/9 anonim válasza:
41%
gyereknek az anyjánál a helye, ne aggódj 90%, hogy nálad marad.Arra figyelj, apuka kedvességéből kiindulva, hogy a gyermek tartsa a kapcsolatot vele, ha az apuka nem is ő ha már nagyobb lesz próbálkozzon. Ugyanis, 18 éves kor felett megvonhatják a gyerektartást, ha nem tartják a kapcsolatot.
2017. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Ekkora f...got, hogy a gyereknek az anyjánál a helye. A normálisabb szülő mellett a helye, bármelyikük is legyen az. Majd akkor ne felejtsétek el ezt a "gyerek helye az anyja mellett van" szöveget, ha gyesen vagytok, de a reggel munkába menő férjetektől várjátok el, hogy keljen a gyerekhez, stb. Olyankor bezzeg nemcsak az anyáé a gyerek igaz ?
2017. júl. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as válaszoló nem tudom hogy miről beszélsz!!! Tudod én elejétől kezdve egyedül nevelem a gyereket úúúgy hogy az apa még csak látni sem kivánta!!! Szóval ha lehet inkább ne válaszolj hülyeségeket!!!
2017. júl. 4. 20:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen, hogy oda ítéljék. Nem azért, mert az anyjánál a helye mindenképp, hanem azért, mert SEMMI kapcsolata nincs a kislánnyal. Legyenek "tanúid" (védőnő, háziorvos, szomszédok... stb), akik igazolják hogy nem kívánt részt venni az életetetkben.
2017. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 5-ös válaszoló.
2017. júl. 4. 21:20
 7/9 anonim ***** válasza:

3as, nem hiszem hogy az apa lenne a normális szülő, ha 2 évig nem foglalkozott a gyerekével és nem érdekelte, hogy van-e mit ennie.

Kérdező, nyugodj meg, biztos nem itélik az apának.

2017. júl. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 7-es válaszoló. Azt szeretném még megkérdezni hogy a bírósági költséget kinek kell megfizetni nekem? Mert sokan azt mondják hogy annak aki indítsa.
2017. júl. 5. 20:22
 9/9 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló írta hogy legyenek tanúim. Akkor őket vihetem magammal a bíróságra? Vagy hogy csináljam?
2017. júl. 5. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!