Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek normális apa-lánya...

Szerintetek normális apa-lánya kapcsolatban, hogy az apa megfogja a lány fenekét, mikor megölelik egymást? A lány 19 éves.

Figyelt kérdés

2017. júl. 6. 13:10
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Egyszer láttam, hogy belemarkol. Ő azt mondta, hogy ő az apjának tekinti őt. (Az igazi apja 1 éve halt meg).
2017. júl. 6. 17:10
 12/20 anonim válasza:
100%
Bocsi de te ezt miért hagyod? Miért nem kérdezed meg a lány "apját" hogy miért csinálja ezt?
2017. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Na igy mar mas.. azt nem irtad h nevelőapja. Igy rá is szólnek, de komolyan. Ez undorító szerintem.. az anyjának mondtad?
2017. júl. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem mondtam. Írjak neki facebookon? Csak vasárnap fogok az anyjával találkozni.
2017. júl. 6. 17:19
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Így már teljesen más... Szólni kéne az anyjànak. a baràtnődet nem zavarja?
2017. júl. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Hat én csak emiatt nem irnék neki , furán jöhet le Neki. De szemelyesen ugy "mellékesen" rákerdeznek h pl. : " kell aggódnom amiert a párja/ párod megfogja néha a lányod/lánya fenekét"?
2017. júl. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
0%
Sok itélkező fasz. :D Honnét tudjátok milyen viszony van közöttük? Én a haverom nőjének is megfogom néha a seggét és poénosan hozzá teszem, hogy még mindig irigylem "X"-et. :D Van aki érti a viccet, és meg sem akarom megmászni amit Ő is tud. Ez csupán a kettőjük viszonyán múlik. Ha a csajt zavarná, bizonyára jelezné.
2017. szept. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
54%

Remelem majd a te csajod valagát is fogdossa boldog boldogtalan megnézném,hogy állna az arcod. NORMÁLIS ember nem engedi h fogdosság a nőjét. Főleg mert tiszteli a párjá de ehhez meg fel kell nőni kisapám😂😂

31F

2017. szept. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ha 19 éves csaj hízeleg mostohaapjának annak jellemzően az az oka, hogy ő pénzeli.


Ha hozzád tud költözni a csaj utána odaállhatsz mostohaapja elé hogy orrbavered, ha mégegyszer ilyen mutatvánnyal próbálkozik.

2018. febr. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Amenyiben nevelőapuròl van szò, nem kell hagyni es semmisnek venni. Nalam volt pontosan ilyen helyzet, vege az lett hogy nem engedett el a pasimhoz meg stb, amig nem kaptam egy uzenetet hogy erzesei vannak irtantam stb... En meg szinten ugy fogtam fel azelott h csak apam akar lenni. Vegen pszihologusnal kotottem ki, es egy evbe teltt mire edesanyamak kinyilt a szeme es elzavarta. Ne hagydd ezt!
2018. aug. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!