Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális hogy egy lassan 20...

Normális hogy egy lassan 20 éves lány úgy gondolja hogy sosem akar majd gyereket?

Figyelt kérdés
A napokban hallottam ezt egy lány ismerősömtől hogy sohasem akar majd gyereket és kicsit meglepődtem. Más is gondolta/gondolja így ugyanennyi idősen? Ti miket hallottatok máshonnan vagy tapasztalatból, aki így gondolta régen, annak később változott a véleménye és végül lett gyereke?
2016. ápr. 21. 20:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Jaj,istenem,sokan 30 évesen se akarnak.Normális.
2016. ápr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
51%

Én már 14 évesen 'eldöntöttem', hogy nem akarok gyereket. Most 18 vagyok és ugyanígy gondolom a dolgokat.:)


Szerintem semmi gond nincs ezzel, nem kötelező gyereket szülni, nem minden nő szeretne anya lenni.

2016. ápr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Miért ne lenne normális? Nem mindenki akar gyereket. Én sose akartam, most 32 évesen sem akarok. Mert minek?
2016. ápr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Én anno nem akartam se férjhez menni, se gyereket szülni (gyereket igen, az örökbefogadással szimpatizáltam). Férjhez mentem, 24 évesen gyereket szültem (tervezett baba). Semmire nincs garancia, változhat, de maradhat is az ismerősöd álláspontja.
2016. ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
"32 évesen sem akarok. Mert minek?" De akkor nincs sírás, hogy mennyi sok a nemidén barnult ember, és hogy lehet, hogy pár évtized és többségbe kerültek. Meg nincs sírás, hogy emelik a nyugdíjkorhatárt, mert nincs fiatal munkaerő.
2016. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
mi az hogy minek a gyerek? :D én mindig is akartam, az a családkép volt az ideál, az álmom amiben most élek. fiatalon akartam szülni, na nem 16 évesen, de azért nem is 30, 20-ra sikeredett, szerintem tökéletes. van egy párom aki szeret, én is őt. van egy gyönyörű, egészséges gyerekünk ( na jó kettő volt az álmom, de kishijján letettem róla, mert az első szülésem durvára sikeredett :D, ettől még ha "becsúszna" megtartanám, csak bevallani nincs merszem magamnak hogy akarok még egyet ) van egy autónk, egy kertes házunk és egy kutyánk. így teljes az életünk, el sem tudom már képzelni mit csináltam a gyerek előtt. nyilván akkor meg azt nem tudtam elképzelni milyen lesz ha lesz... de minden álmatlan éjszakától és idegösszeroppanástól eltekintve, ez a legcsodálatosabb dolog az életben. mikor reggel odabújik, megölel és mondja hogy anya. aki azt mondja nem akar az nem tudom mit érez, miért nem akar, de mindnek van oka... szerintem a többség vagy azért nem akar mert túl fiatal és még él benne az érzés mikor a kistesó hajnali 2kor felverte a házat, vagy túl "idős" és így már inkább nem is akar.
2016. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
Teljes normális! Sok nő nem szeretné anya lenni. Nincs ezzel semmi baj. Lehet hogy pár èv múlva változik a hozzáállása, de ha nem azzal sincs gond. 20 èvesen még én is megvoltak győződve arról hogy nem szeretnék gyereket. Most van egy 8 hónapos kislányom akit imádom.
2016. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális! 20 évesen nem gondolkodtam ezen..illetve azt "tudtam", hogy nem akarok férjhez menni és nem akarok gyereket. igy gondoltam 10 évesen sot még 28 évesen is.. majd 29 évesen férjhez mentem..és 30 évesen szultem. annyit változik az ember, hogy 20 évesen mit, hogyan gondoltunk-képlékeny dolog, nem orok.
2016. ápr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
96%
Én mindig azt mondtam, hogy nem akarok gyereket. Férjem anno bele is törődött. Aztán , ahogy ő fogalmazott, beindultak nálam a hangyák és mindenhol babákat láttam :) 28 éves vagyok és 15 hetes kismama. Alig várjuk már, hogy megszülessen. :)
2016. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Nincs semmi gond vele..vagy bekattan az anyai ösztön előbb utóbb vagy nem.Én se tudtam volna elképzelni magam 20 évesen.3 éve meghalt apukám anyósom és nálam ez beindított valamit...28 vagyok most van,egy 2 évesem és augusztusra várjuk a tesót.
2016. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!