Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha volt mar vetélesetek akkor...

Ha volt mar vetélesetek akkor élnétek házas életet, amig doki nem látott?

Figyelt kérdés
2,5 honapja volt 1 vetélésem, pár napja pozitivat teszteltem azóta 1x voltunk egyutt de utana rosszul voltam. Fajt a hasam. Máfél het mulva megyek az orvosomhoz. Hanyagoljuk addig a dolgot?
2017. júl. 8. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Eleve akinek vetelese volt, elofordulhat, hogy az orvos az elso trimeszterben el is tilt a szexualis elettol. Az orgazmus verboseget es mehosszehuzodasokat okoz, ami egy nem egeszseges terhessegnel akar vetelest.

Szoval nem, nem er annyit a szex hogy kockaztassak egy ujboli vetelest.

(Ebben a helyzetben jartam egyebkent. Osszel 6 hetesen ment el a baba, kovetkezo terhesseg ra 3 honapja jott, es igen, nem kockaztattunk)

2017. júl. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ertem. Nekem is 6 hetes terhességem halt el. Koszonom
2017. júl. 8. 07:56
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Egyértelmű h hanyagoljátok a szexet. Nem éri meg kockáztatni. Főleg ha a múltkori után is fájt a hasad, akkor szerintem nincs min gondolkozni. Pár hónapot ki lehet bírni.
2017. júl. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze h kibírjuk. Nem irtam sehol h lételelem.:)


Koszonom

2017. júl. 8. 08:58
 5/5 A kérdező kommentje:
Lételemem*
2017. júl. 8. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!