Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 hónapja nem szoptatok,...

6 hónapja nem szoptatok, mégis folyik valami. Ez tej lehet?

Figyelt kérdés

Csak az egyik mellemből és nyomásra is csak annyi, hogy éppen látszik, hogy kijön vmi fehér lé. Nem spriccel.

Úgy vettem észre, hogy tegnap azon az oldalamon feküdtem, de amikor felkeltem, olyan nedves érzést éreztem, de olyan minimálisan, hogy a ruhán sem látszott, így úgy gondoltam, hogy leizzadtam egy kicsit. Ma pedig, nem is tudom, hogy miért, de megnyomtam a bimbót és egy pici fehér folyadék cseppecske jött ki.

A mellem nem fáj sehol, és elváltozást sem látok, me mindig is voltak cisztáim, amivel jártam mindig kontrollra, de amikor terhes lettem, akkor mondták, hogy mivel szoptatok, ezért úgysem tudják rendesen megnézni.


Amint lehet, megyek orvoshoz és kivizsgáltatom magam, de hát persze, hogy hétvégén veszem észre.


Másnak is volt már ilyen? Lehet, hogy tej ennyi idő múlva? Rettegek, hogy más.



2017. júl. 8. 13:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Magas prolaktin szintre utal
2017. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!