Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet az hogy a prolakti...

Mitől lehet az hogy a prolaktin szintem jó és mégis tej folyik a mellemből ha megnyomom?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 12:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van már nagyobb gyereked, akit szoptattál?
2013. jún. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, a fiam 4,5 éves és másfél éves koráig szoptattam.
2013. jún. 28. 12:28
 3/14 anonim ***** válasza:

Rendesen folyik, vagy csak pár csepp?

Mert pár csepp még normális lehet, a folyás szerintem nem.


Nem érkezik a tesó?

2013. jún. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nyomásra jön belőle, magától nem folyik. Változó, van amikor annyira jön, hogy csak úgy spriccel, van amikor meg csak pár csepp. Szerintem a ciklusommal lehet összefüggésben a mennyisége, de még nem figyeltem meg hogy mikor több és mikor kevesebb... Endrokrinológusnál voltam, nézetett prolaktint és így hogy normális tartományon belül van, nem is foglalkozott vele tovább. Viszont valami okának csak kell lennie, ez így nem normális szerintem...

Nem, sajnos a kistesó még várat magára... :(

2013. jún. 28. 12:37
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is így voltam mint te , 4 éves volt a kislányom és még mindig volt tejem ha megnyomtam a mellem. Hormonokal lehet valami igaz én nem mentem el dokihoz .
2013. jún. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Amikor nekem nem akart elállni, a doki emlő uh-ra küldött, azért 3 évvel a szoptatás abbahagyása után már szerintem nem oké, hogy néha spriccel..........
2013. jún. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálam is hasonló a helyzet.

Nekem már a terhességem előtt kezdődött, mikor abbahagytam a fogamzásgátlót. Ki is vizsgáltak, prolaktin szintem rendben volt, voltam emlő uh-n is, sőt, még a "váladékot" is vizsgálták, azzal sem volt gond, előtej, szóval megállapították, hogy hormonális eredetű.

De tovább nem mentek nálam sem, főleg, hogy terhes lettem 1 hónap múlva, akkor meg már nem is tudta vizsgálni, mert akkor már természetes jelenség is lehet.

Aztán megszületett a lányom, 9 hónapos koráig tudtam szoptatni, ez most decemberben volt, és hát azóta még nyomásra nekem is kijön pár csöpp, van amikor átlátszó, van amikor rendesen sárgás színű, mint a jó zsíros tej...

Hát én is gondolkodom rajta, hogy hová kéne menni, mit lehet csinálni...

2013. jún. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne mitől lehet. Ugyan ebben a cipőben járok, tavaly novemberben (9 hónap után) hagytam abba a szoptatást, de ha megnyomom jön belőle a tej. Ja és a kistesó sem akar összejönni, pedig nagyon szeretnénk. Lehet, hogy emiatt van? Utánajártam, hogy a barátcserje kapszula rendbe tudja tenni a prolaktin és progeszteron szintet, most van az első hónapja, hogy szedem, hát kíváncsi leszek rá.
2013. jún. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Jövőhét pénteken megyek vissza a nődokihoz, ki fogom faggatni, hogy mégis hogy lehetséges ez? Kell-e vagy lehet-e valamit tenni ellene?

Én szedtem barátcserjét, de sajnos nekem akkor is volt barnázásom is, meg tejcsorgás is... :(

2013. júl. 2. 08:30
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha van mar eredmeny, akkor szolj lszives, mit mondott a doki. Nekem is normalis, megis folyik..

2013. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!