Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Masnal is fordult elo ilyen...

Csillka kérdése:

Masnal is fordult elo ilyen es vajon mit tehetnek h. ne forduljon elo tobbe?

Figyelt kérdés
Ket honapos kisfiam folyton szajaba tomkodi az ujjait es ma najdnem megfulladt ha nem vagyok ott nem tudom mi tortenik. Vegul kihanyta a tejet. Mit tehetnek h.ne tomkodje folyton az ujjait a szajaba ? Cumit nem szereti.
2017. júl. 8. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem fog megfulladni, életösztön van benne,kiveszi a kezét. Minden baba csinálja, nem nagyon tudsz tenni ellene.
2017. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igaz h.kivette a kezet de ha nem veszem fek megfullad mert abszolut nem kapott levegot es aztan hanyt. Ilyen sosem fordult elo. Amugy lefekves elott is 140 mili tapszert ivott es megis mindket okle a szajaba volt. Ket honaposan johetnek a fogak ?
2017. júl. 8. 22:43
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
A kicsik folyton ezt csinálják, nem tudsz ellene mit tenni. Ez amígy nem jelenti azt, hogy jön a foga
2017. júl. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kislányom elhagyta magától. Meg persze mindig kivettük amikor észrevettük hogy csinálja. Ő is rendszeresen öklendezett. Bár emlékeim szerint már nagyobbacsk volt picit. Egyébként gondolom azért csinálja, mert felfedezte a kezét, tudja irányítani, és milyen jó móka a saját szájába.

Nem fog egyébként megfulladni a kezétől.

2017. júl. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat oklendezett picit maskor is de az utobbi amikor kihanyta a tejet nagyon durva volt. Felvettem razogattam es meg akkor sem kapott levegot aztan hanyt. Sokszor mint pl.ekkor is nem csak az oklet dugja a szajaba hanem az ujjait teljesen begyomoszoli.
2017. júl. 9. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!