Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tehetnék, hogy ez többé...

Mit tehetnék, hogy ez többé ne forduljon elő a forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés

Ma volt az első forgalmi vizsgám. Sajnos megbuktam.

Nem èreztem magamon, hogy izgulnèk vagy remegnèk, de minden elindulásnál lefulladtam. 5x lefulladtam vizsgaközben. Kb.15 percet vezettem.

Előtte vezettem 36 órát ès egyszer sem fulladtam le.

Nem èrtem hogy törtènhetett.

Olyan volt, mintha valami belül nem engedte volna, h tartsam a kuplungot es hirtelen felengedtem mindig.

Pedig úgy èrzem jól vezetek a kedvenc koromet es a kedven parkolásomat húztam.

Nem akarom elhinni. Fèlek, hogy legközelebb is ez lesz.



2016. nov. 28. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
nem lesz ez. gyakorold az indulást és amikor oda kerülsz a vizsgán, ne stresszelj. Meg tudod csinálni és kész
2016. nov. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

(Ugy ertettem a belult h en mintha sajat magamat korlatoztam volna. *)

18/L

2016. nov. 28. 15:33
 3/12 A kérdező kommentje:

Nagyon bízom benne, mert nagyon elkeseredtem hogy ilyen hamar vège lett az első vizsgámnak, pedig annyira bíztam benne,h meg lesz.

Mindenre gondoltam, h elhibazom, csak arra nem h nem fogok tudni elindulni..:(

2016. nov. 28. 15:34
 4/12 anonim ***** válasza:
88%

"Mindenre gondoltam, h elhibazom,"

Legközelebb gondolj arra, hogy sikerül minden.

Sok sikert legközelebbre.

2016. nov. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a vizsgámon kiálltam a kocsival, elértem az első lámpáig, ahol lefulladtam az indulás előtt, zöld lámpánál :D. Még akkor is nagyon izgultam, amikor üresbe tettem, hogy indítsak megint. Amikor elindult az autó és ott hagytuk a lámpát, akkor mondtam magamban, hogy ennek a parázásnak itt és most van vége, különben nem fog sikerülni a vizsga. Onnantól kezdve minden feladatot teljesítettem és sikerült a vizsga elsőre. Az oktatóm azt mondta az utolsó, vizsga előtti gyakorlati órán, hogy kellene még néhány óra, de nekem már elfogyott a pénzem, aztán jelentkeztem a vizsgára. Nem csak azért, mert már nem volt pénzem, hanem azért is, mert elhittem, hogy meg tudom csinálni gond nélkül. Így is lett. Sok szerencsét kívánok neked is, meg lesz az, nyugi.
2016. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, most már nekem is elfogyott a pènzem, tanuló is vagyok.:( De most eldöntöttem, hogy kifizetem a plusz órákat, veszek vagy 10-et, hogy maga biztos legyek, mert ha az leszek, hátha jobban fogok bízni magamban, hogy nemuralkodhat felettem az izgulás. Anyáèkat már nem akarom lenyúlni ennyivel. Úgyhogy elmegyek dolgozni a pennybe
2016. nov. 28. 19:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Ugyanezért buktam én is, kb nekem is 15 percig tartott a "móka", rá pontosan egy héttel csont nélkül átmentem :D nem szabad túlizgulni, pótórát csak egyet vettem, mert sok volt az iskolai teendő. Legközelebb ha odamész ne gondolj arra hogy már egyszer nem sikerült, az már lezárult, nem lehet megváltoztatni, ott lesz az esély hogy feltedd a pontot az i-re és megszerezd amiért mentél. Nálam ez tökéletesen működött :)
2016. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

*-*

Nagyon szèpen köszönöm!

December 23.-án megyek, úgyhogy bízom benne, hogy a jogsim lesz a karácsonyi ajándèkom.:)

2016. dec. 4. 11:03
 9/12 anonim ***** válasza:
fog menni és kész ,sok sikert
2016. dec. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az első vizsgám egy hónapja volt. 5 percig tartott úgy izgultam. Vizsga előtt 10 perccel beparkoltam tolatva merőlegesen, balra. Kicsit gyakoroltunk az oktatóval. Élesben a vizsgán UGYANODA nem tudtam beállni, az oktató fékezett bele. Elizgultam, nem uraltam az autót.


Ma volt a második és egyben sikeres forgalmi vizsgám:) Én +6 órát vettem, és nekem ez adott annyi önbizalmat, hogy bár ma is nagyon izgultam, átmentem. Szerintem ha Te is veszel pótórákat menni fog a második vizsga! Hidd el, hogy sikerül, és próbálj amennyire lehet lazítani, és nem rástresszelni! Nekem akkor megy a legjobban a vezetés, ha nem görcsölök, hanem csúnya szóval beveszem a "lesza*rom" tablettát:) Sok sikert Neked!

2016. dec. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!