Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Házi orvos irhat fep utrogestant?

Házi orvos irhat fep utrogestant?

Figyelt kérdés
2017. júl. 9. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha van korábbi lelet, hogy a nőgyógyász írt fel és folyamatosan szeded, akkor igen. Nem kell hozzá szakorvos.
2017. júl. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs, a maganorvosom nem ad sosem vizsgálati papírt. Mire mennek terhessegmegallapitasra addigra elfogy. Menjek akk elobb a dokimhoz?
2017. júl. 9. 11:48
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos igen, kell, hogy a nőgyógyász írja fel. De mi az, hogy nem ad papírt? :o
2017. júl. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Magánorvosaim sosem adtak. Csak ha kértem.
2017. júl. 9. 12:41
 5/12 anonim ***** válasza:
De fura. Én mindig kaptam és alá is kellett írnom egy papírt, hogy átvétel.
2017. júl. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

En eddig 2× kaptam..

Változó gondolom, de viszont uh kepet mindenrol adott 3-4DB ot is, ingyen


Akk is ha ciszta volt vagy tiszta volt a méhem

2017. júl. 9. 13:09
 7/12 anonim ***** válasza:
14%

Miert kell rutin urogestagen ? Ertelmeteln

Egeszseges terhesseg megmarad nelkule beteg terhesseg pedig elmegy mellette is.

2017. júl. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7# ebben nagyon -nagyot tévedsz. Ha anyai gondok vannak hiaba lenne egeszseges a baba amikor nekem szép kis progeszteronhianyom van es volt nem 1 vetélesem. De isten irgalmazzon és neked ne legyen szukséged ilyesmikre!!!!!!
2017. júl. 9. 13:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Olvass utana szakirodalom szerint rutin potlas ertelmetlen.
2017. júl. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Te tényleg nem fogod fel... de amugy ilyen kerdesem nem volt szval nemtudom minek írod! Nem kerdeztelek ilyesmiről. Rengeteg babat ment meg a progipótlas. Ha felesleges lenne akkor noverem mind a 3 babajat elvesziti ..
2017. júl. 9. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!