Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utáni terhességnél...

Missed ab utáni terhességnél mondta az orvos, hogy szedjetek valamilyen pótlást? Én ma voltam de nem mondta az orvosom, hogy szedjek utrogestant vagy mást.

Figyelt kérdés
2014. márc. 20. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt missed ab-om, sajnos ketto is. Nekem rogton progi kupot irtak fel ami az otthoni ultrogestan es azt kellett szednem plus terhesvitamint vagy folsavat. Es engem a 16ik hetig hetente vizsgalt h minden rendben van-e.
2014. márc. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szia.de jó, hogy írtál.én elkezdtem magamtól nehogy ezen múljon. de csak egyet naponta
2014. márc. 26. 16:28
 3/3 anonim ***** válasza:
en irtam. Ultrogestan az 100mg-os azt hiszem, ami progi kupom volt az 200mg-os, ultrogestan-bol kettot szedett a sogornom reggel egy es este egyet. Remelem nincsen gond es minden ok.
2014. ápr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!