Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit érdemes ajándékba vinni?

Mit érdemes ajándékba vinni?

Figyelt kérdés
A páromnak most született unokaöccse sajnos elég szegény családba. Már a születés előtt megleptük a szülőket egy babakocsival, viszont most megyünk meglátogatni a babát. Minek örülhetnének még a szülők? Mik azok a mindennapi dolgok, amire szüksége lehet egy kismamának és egy szép kis csomagot össze lehetne belől állítani?

2017. júl. 9. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Soha nem szoktam javasolni a pelust, de ebben az esetben kivételt teszek.

Szóval: Pelenka, popsitörlő, kis ruhák(body, rugdalózó), textil pelus, babafürdető.

Ilyesmik

2017. júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

En vasarlasi utalvanyt vennek bababoltba.

Nem tudhatod mire van szukseguk.


Vagy megkerdezitek, hogy milyen pelenkat milyen torlot hasznalnak, es abbol vinni par csomaggal. De kerdezes nelkul ne, mert ha pl allergias ra akkor felesleges, nem tudja hasznalni. Az en babam pl csak a Pamperst birta,a tobbitol kiuteses lett.

2017. júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

Elso - es ha nem birja a bore a vitt pelenkat ? Gyerekkorhazban dolgozom , meglepodnel mennyi gyerek allergias a pelenkara, mert teli vannakvegyszerrel! Torlo detto.

Kencek detto.

En 6 textilpelust vettem, SOHA egyre nem volt szukseg, portorlonek hasznaltam.

2017. júl. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

1. Vagyok.

Nem tudom, de egy szegény családban gondolom nincs nagy választási lehetőség. Akkor max kap textilpelenkát, és mossák.

Nem mindenki teheti meg, hogy 10 félét kipróbáljon, és 50-70 ft/db áron vegyen a gyerekének pelenkát mert csak az a jó.

2017. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Utalvany bababoltba, vagy DM/Rossmannba. Akkor olyan pelust, popsitorlot, stb. vehetnek ami bevalt nekik. Nekunk pl. csak egy fele peli valt be, baratnomeknek meg egy fajta popsitorlon kivul az osszesre allergias volt a baba.

Szoval utalvany.

2017. júl. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tippeket, először én is pelenkára és hasonló dolgokra gondoltam, de akkor tényleg lehet jobb lesz ha viszünk nekik egy DM/Rossmann utalványt.
2017. júl. 9. 12:59
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Én tuti jobban örültem volna pelusnak meg egy szatyor babaruhának, akár bizományiból is. Olyan szépeket lehet kapni olcsó pénzért. Mellé egy pár rágókát, csörgőt.
2017. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Én is volt akitől dm utalványt volt akitől pedig bababolt utalványt kaptam.igaz hamarabb mint a baba születése,így betudtunk vásárolni pár dolgot(pl kókuszmatrac textilpelus)
2017. júl. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Body, napozo, tea, babaviz, furdeto.
2017. júl. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!