Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nyaralásra milyen gyógyszereke...

Nyaralásra milyen gyógyszereket/ vitaminokat érdemes vinni egy 1 éves babának?

Figyelt kérdés

Júliusban megyünk 1hétre tengerpartra nyaralni. Ti miket visztek ilyenkor? Mi az ami hasznos? Tud esetleg valaki egy listát?

Illetve bármi tanácsot, hasznos információt elfogadok. Első külföldi nyaralás lesz vele. Köszönöm szépen!



2014. jún. 18. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azokon kívül, amiket nap-mint nap használunk vinnék Smecta port, probiotikumot (ProKid-et használunk), lázcsillapítót.
2014. jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fajdalom, lazcsillapito,hasmenesre,hanyasra gyogyszer,sebtapasz,lazmero,sebfertotlenito,babaviz,esetleg orrsray,orrszivo, naptej,leegesre vmi.inkabb foloslegesen vidd el.szunyog kullancsriaszto.plusz krem a csipesekre.kb.ezeket vinnem a 4hosomnak.
2014. jún. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Összeírom majd a gyógyszerésznek, csak sajnos itt nálunk nem túl segítőkészek. Csípésre mit használtok? És leégésre? Napteje van, csak ha esetleg mégis megtörténne a baj, akkor mit kenhetek rá?
2014. jún. 18. 17:31
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Most vettem ezt a krémet csípés utánra, és nagyon jó. De lehetőleg minél hamarabb be kell kenni csípés után, így nem fog viszketni és bedagadni (már magamon kipróbáltam, tényleg nagyon jó).


Ezen kívül amiket már írtak előttem, lázcsillapító, hányás-hasmenésre Smecta (már ha megissza, az én fiam még jobban hányt tőle), probiotikum.

2014. jún. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Láz és fájdalomcsillapító kúp, és szirup, hányingerre, hányásra Dedanoletta kúp, Hasmenésre Smecta por, bélflóra helyreállításra Normaflór, Normolit sóoldat kiszáradás esetére, orrcsepp, izotoniás sóoldat, orrszívó, fogzásra anesthetica ecsetelő, Napégésre Neogranormon ill. 1%saliciles hűtőkenőcs, naptej a megelőzéshez, Betadin kisebb sérülésekhez(én a kenőcsöt szeretem), sebtapasz, kötszer, kullancscsipesz, Fentistil gél, vagy cinkrázó csípésekre, Calcium pezsgő tbl.allergiára.
2014. jún. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, mind nagyon hasznos! Felkészülten megyek a gyógyszertárba
2014. jún. 19. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!