Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért csak a fiús anyukákkal,...

Miért csak a fiús anyukákkal, anyósokkal van probléma?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom, hogy az anyósom ilyen meg olyan.

A saját szüleivel miért nincs senkinek ilyen problémája?

Az én anyósom is elég kibírhatatlan, de hogy ilyen sokan szenvedünk ettől nem gondoltam volna.


2010. máj. 21. 08:55
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Lehet hogyha pasik is írnának erre az oldalra, akkor ők pont a lányos anyukákat szidnák, nem?
2010. máj. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem nagyon szereti az anyukámat, szóval az anyósát :) Sőt, a gyerekünket rá sem bízná a saját anyjára, viszont az enyémre igen :)

Nekem nincs bajom anyósommal, de nem adnám neki még egy percre sem a gyerekemet. Így jó, ahogy van, kb havonta egyszer találkozunk 1-2 órát. És ez a férjemnek is elég a saját anyjából.

2010. máj. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

A saját anyukáját nyílván senki nem szidja! Nekem pl semmi bajom az anyósommal, igaz már öreg és nem szól bele semmibe.

Ahhoz pedig, hogy valakinek a saját anyukájáról legyen rossz véleménye nagyon rossz dolog kell.

EGyébként csak a nők szidják itt az anyósukat, nyilván a férjüknek semmi baja az anyukájukkal. Ez így volt, így van és így lesz. Még ha nem is olyan vészes az anyós, a nők vagy a férfiak úgyis hárpiának állítják be a saját anyósukat...

2010. máj. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nyílván a saját anyukáját senki nem szidja. A másik meg, hogy a fiús anyukáknál szokott előfordulni a féltékenység amikor jön egy csúnya gonosz barátnő aki elveszi tőlük az ő imádott kicsi fiúkat,ezért is alakul ki sokszor rossz viszony anyós-meny között.
2010. máj. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%

mert ide nők írnak többségében!

egyébként nekem anyámmal is nem kevés gondom van, nemcsak az anyóssal...

2010. máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
az én anyukám is nagyon fárasztó tud lenni. Azért nem panaszkodok rá, mert egyszerűen nem mondok el neki dolgokat, így amit nem tud, az nem fáj neki. Belekötött abba, hogy miért nem panelt vettünk, miért félkész házat, miért akar a párom vállalkozást indítani, miért nem keres jó munkát magának, miért kell babaúszásra vinni a fiamat, miért nem a fürdőszobát rakjuk rendbe ebből a pénzből. Így azt sem tudja, hogy a páromnak vállalkozása van, azt sem tudja, hogy a kocsink lízingelve van, és azt sem mondom neki többet, hogy mikor megyünk babaúszni. Nem panaszkodok, hogy nincs pénzem, mert akkor megtudná, hogy a párom vállalkozó, és a saját cég viszi el a pénz nagy részét. Egyszerűen másmilyen az életszemlélete, más dolgok élveznek elsőbbséget nála. Nem haragszom rá ezért, egyszerűen ilyen. Anyósommal viszont semmi bajom sincs, sokkal több dolgot el tudok neki mondani. Ha az anyóst kell szapulni, minden anyuka ír, akinek baja van az anyósával. Azok, akiknek nincs, azok bölcsen hallgatnak.
2010. máj. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!