Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babalátogatás - Ti minek...

Ollókezű Edward kérdése:

Babalátogatás - Ti minek örülnétek, kismamák?

Figyelt kérdés
Nemsokára babalátogatóba kell mennem, és azon gondolkodok, hogy mit vigyek. A pelenkatorta nem túl snassz? Azért örülnétek neki? Szerintetek hogy éri meg, saját készítésűleg vagy venni?

2017. júl. 11. 17:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%

A pelenka nagy segítség, általában a Pampers mindenkinél bevált. A legjobb, ha több méretből veszel és akkor biztosan mindegyiket fel tudja használni :)

Én pl 1-es 2-es méretből kaptam tortát, de volt aki csomagot adott. Nagyon örültem, mert 2 hónapig nem kellett venni pelenkát, annyit kaptunk :D


Ami még hasznos lehet az a popsi törlő, de ez már egy olyan dolog ami kényes szokott lenni az érzékeny bőrűeknek.

Ha az anyuka szoptat, biztosan örülne bármilyen tejszaporítónak - pl Karamalz italnak, az nagyon finom! És alkoholmentes persze. Én mindig örültem ha hoztak. Tudom, én is meg tudom venni a boltban, de azért az első hetekben nem igen vásárolgattam meg mentem kifelé.. :D


Ami nem csecsemőkorban hanem később lehet hasznos: szundikendő, előke, fürdőkádba játék (mi pl egyáltalán nem gondoltunk erre, de ajándékba kaptunk párat és most milyen jól jön fél éves korára!)

A lehetőségek tárháza végtelen :D

2017. júl. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Pelenka, popsitörlő mindig jól jön :) Én ezeknek örülök, játékok, meg felesleges kiegészítőknek nem látom értelmét.
2017. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Na a pelenka az, aminek soha nem örülnék. Meg a popsitörlő. Juj.
2017. júl. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
60%
Én nem örülnék a pelenkának, az nem ajándék, hiszen úgyis megveszem. A csomagból kibontott pelenkát meg el sem használnám. Ajándékutalványt vinnék, mert bármi mással melléfoghatsz.
2017. júl. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

Az elso es legfontosabb h az anyukat latogatod !

Egro neki vigyel valamit


Es majd utana a gyereknek ...


Legalabbis en orultem annak ha ram is gondoltak es nem csak a gyerekre !

2017. júl. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Először is: ki az az ádáz, aki lepontozgat? Takarodj innen!

Másodszor: anyukával fogok egyeztetni, de a vele való kapcsolatot hagyjuk. Inkább kötelesség, én a gyerekre vagyok kíváncsi. Karamalzra nem is gondoltam, pedig én is szeretem, és nem is vagyok szoptatós. Ez jó ötlet.

2017. júl. 11. 17:44
 7/17 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem a 3-as pontoz lefelé......
2017. júl. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Persze jó ötlet a Karamalz, ha szereti. Én hányni tudnék tőle.
2017. júl. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%

Persze, 7-es. Mert egyedül le is lehet pontozni egy választ úgy hogy megjelenjen a százalék. Te is sokat tudsz az oldal működéséről. ;)


De úgy látszik hogy a fantáziátlan ajándéknak örülnek a legtöbben.

2017. júl. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Dm-es ajándékutalvány-magamnak is vettem belőle meglepit meg a babámnak is.
2017. júl. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!