Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, minek örülnétek?...

Anyukák, minek örülnétek? (babalátogatási ajándék)

Figyelt kérdés

A múlt héten született unokaöcsém, a családdal már voltunk látogatni, viszont én külön is vennék ajándékok bizonyos okokból kifolyólag. Mivel mindenki (család, barátok) ruhákat, meg pelenkát és hasonlókat vett, én arra gondoltam, esetleg vehetnék a babának egy mesekönyvet, olyat, amiben azért több mese is van, meg esetleg valami plüsst, cumit, akármit, viszont nagyon bizonytalan vagyok benne, nem tudom egy anyuka minek örülne inkább. Egyébként kisfiúról van szó.

A kérdés adott, anyukák, minek örültök? Kisruhának, valami használati cikknek, játéknak, könyvnek?



2014. nov. 5. 18:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit szánsz rá? Úgy könnyebb tippet adni.
2014. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, ezzel nem leszel kisegítve, de én bárminek örültem, amit kaptunk, legyen az játék, pelenka, vagy mesekönyv.
2014. nov. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

A pénz itt most nem mérvadó :) Unokaöcsémről van szó, szóval az árak nem számítanak.

Ilyen dolgokat már kaptak, mint pl babakocsi, szobába megvan minden, ruhákat is elég sokat kaptak, cumikat is stb.

2014. nov. 5. 18:25
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

hát plüsst semmiképp, mindenki azt kap, cumit ne vegyél, mert azt szeretik az anyukák maguk eldönteni, milyet vesznek. a könyv szerintem jó választás, én mindenkitől azt kérek karácsonyra is, mert ezer játékunk van, de mesekönyvből soha sem elég.

ruhát megint csak felesleges, gondolom mindent megvettek már ami kellett nekik.

én maradnék a könyvnél.

2014. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontozok. A kérdésem annyi lenne, hogy könyv az túl kevés nem? Valamit még mellé kellene venni, de mit?
2014. nov. 5. 18:30
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
játszószőnyeg?
2014. nov. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Már az is kilőve :(
2014. nov. 5. 18:38
 8/20 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
a könyv nem rossz, de még jo ideig nem tudnak majd vele mit kezdeni. Kis pihenőszéke van a babának? esetleg nem szeretne az anyukája vmilyen hordozot? Szerintem nyugodtan egyeztess vele, kisebb ajándéknál még vagy örül az ember, vagy nem, vagy használja később vagy nem, de ha neked belefér vminagyobb, akkor az tényleg legyen olyan aminek örülnek.
2014. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Pihenoszek, korforgo az agy fole, vagy multifunkcionalis pluss (csorog, szines, ragokas..)nalunk az nagyon megy, esetleg merleg ha szukseguk van ra, utazoagy ha menosek.. de sztem nyugodtan kerdezz ra h mi kell. A popsitorlo,pelus komboval sem tudsz melleloni ha nem akarsz maradandot.
2014. nov. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Én játékoknak örültem volna:


[link]

2014. nov. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!