Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most miért baj, ha én tanulni...

Most miért baj, ha én tanulni akarok?

Figyelt kérdés
2 hónapos a babám. Ősszel leszek "másodéves" egy esti okjs tanfolyamon. Az iskola, ahova járok, nem túl szigorú. Hétfőn, szerdán és csütörtökön kell bejárni, de az sem baj, ha nem mindig megyünk be, a lényeg, hogy a könyvből felkészülj a dolgozatokra és le tudjanak zárni, hogy levizsgázz. Utolsó két hónapban a közelgő szülés miatt be sem mentem, mert itthonról akartam elindulni a kórházba. Sehova sem tettem ki a lábamat az nstken kívül. Tegnap beiratkoztam egy másik képzésre is. A suli szigorúbb, de itt is vannak engedmények. A titkárnő azt mondta, iratkozzak be nyugodtan, nagyon sokan vannak, akik családanyák, családapák, munka mellett járnak be vagy párhuzamosan végeznek két szakmát, beviszik a babát is órára. 200 óra évközi gyakorlat van, amit meg lehet beszélni a kórházzal, hogy a 10 hónap alatt mikor akarjuk letölteni. Hétfőn és szerdán kell bejárni. De az sem baj, hogyha csak egy napot megyek be egy héten. Mondta a titkárnő, hogyha nem tudok bemenni, a szakoktató elküldi a tananyagot és biztosít pótlási lehetőséget pl, ha beteg a lányom és nem tudok bemenni. Én nem akarok lógni, ne értessék félre, csak mondom, hogy így meg lehet oldani a kettőt. Na már most... kedves rokonom megpróbál lebeszélni róla eredménytelenül persze. Hogy ő is halasztott az egyetemen egy évet, csak azután kezdett el újra tanulni, kisgyerek mellett nincs rá esély. Kedves mindenki! Megerősítenétek, hogy lehet tanulni baba mellett? Ti milyen tanfolyamot végeztetek el Gyed alatt?
2017. júl. 11. 20:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
57%

Utolsó, arra ne is gondolj, hogy ezeknél a kérdéseknél nem ugyanazok válaszolnak:D


Kérdezőcske, nem kell kérdést kiírni, ha nem vagy képes feldolgozni a válaszokat. Miért nem kérdezed meg inkább a rokonodat, mi a baja azzal, hogy tanulsz?

2017. júl. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
65%

Kerdezo , ha nem birod a kritikat miert irsz ide ?

Most mit vagy felhaborodva ? Mert azt irtuk mint a rokonod ? Hogy 2 honapos baba mellol nem iratkoznank be semmi gagyi tanfolyamokra?

2017. júl. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
41%
Már bocsi, de miért ne lehetne napi 1-2 órát tanulni a gyerek mellett? A ti gyereketek éjfélkor fekszik le aludni, vagy mi? A lányom 2 hetes kora óta dolgozom itthonról, eleinte persze nem sokat, most már 2 éves, így már többet. Nagyon sokszor lefektetem este, és utána ülök le dolgozni, vagy a délutáni alvásnál, ha nem marad akkorra házimunka. Az, hogy napi 1-2 órát nem lehet megoldani, vicc kategória szerintem, ott inkább a nem akarással lehet a gond. És most lehet nyugodtan nyomkodni a piros kezecskét.
2017. júl. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Ennyi koszonom az ertelmes valaszoloknak

Beiratkoztam. Most megyunk haza a parommal es a babammal :)

2017. júl. 12. 11:23
 15/23 A kérdező kommentje:
Ki mondta amugy hogy logisztikara jarok? Tb ugyintezonek tanulok es radiografiai asszisztens leszek
2017. júl. 12. 11:25
 16/23 anonim ***** válasza:
6%
Nagyszeru!
2017. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
31%
Gratulálok,jó döntés :) a károgókkal meg ne foglalkozz :)
2017. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
köszi <3
2017. júl. 12. 17:05
 19/23 anonim ***** válasza:
30%
2 homlokegyenest különböző tanfolyam. Látszik, hogy fogalmad sincs mit akarsz.
2017. júl. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
36%
Vagy csak több lábon akar állni,ami nagyon felelősségteljes dolog a mai világban! Még egyéb amibe beleköthetsz???
2017. júl. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!