Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tetszik a Milán név?...

Hogy tetszik a Milán név? Kérlek őszintén mondjátok meg.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat :)
2010. máj. 21. 14:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Ha a férjem nem vétózza meg, lehet hogy a fiam is az lett volna.
2010. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Aranyos. Vezetéknévtől függ, hogy adnám-e. A mienkhez nem passzol, és eddig mindig kislányunk lett... :o)
2010. máj. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem tetszik a Milán név, de nem adnám a fiamnak, mert van más favorit :) Viszont szerintem szép kis név.
2010. máj. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Mindenkitől elnézést, de őszintén írom nem tetszik. Lázadó névnek tartom. Mint régen a Koppány pl. most a Milán. És kicsit divatnév is.
2010. máj. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de nem hiszem, hogy ebben ránk kéne hallgatnod, végülis lesznek mellette és ellene is attól függően, hogy épp kik nézik az oldalt. Lehet, hogy ha máskor teszed fel teljesen más eredményt kapsz. lényeg, hogy nektek tetszen. :)
2010. máj. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Igazából nekem se nagyon jön be, de a húgomék ezt választották (feltéve ha fiú lesz... még nem mutatta meg magát). Barátkozom vele. Nem idegen ,de olyan fura. Egy Milánt sem ismerek. A sógoromnak is tetszik :)
2010. máj. 21. 14:33
 7/30 anonim ***** válasza:
Szia!Most egy nagy tucatnév lesz!Mint a Máté meg a Bence!Nekem most 3 ismerősöm adta a babájának az elmúlt 4 hónap alatt!!!!:((((Egyébként nekem nem tetszik:(((
2010. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Akkor meg az a lényeg, hogy nekik tetszik:)
2010. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat is. A kérdés csak azért merült fel bennem amúgy, mert a 4 nagyszülőből mind a 4 "ellenzi".. persze nem szólnak bele, csak nekem mondják a magukét :) Én pedig kíváncsi vagyok mások (idegenek) válaszára is.
2010. máj. 21. 14:38
 10/30 anonim ***** válasza:
szia. őszinte választ vársz, így én is azt tudom mondani, hogy nem tetszik. legfőképpen azért, mert tényleg tucatnév.
2010. máj. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!