Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek mennyi volt az az ido,...

Nektek mennyi volt az az ido, mire kialakult a fozes, takaritas rutin?

Figyelt kérdés
Nekem ket honap, most 4 honapos. Nekem nem valt be a mindennap takaritsunk egy kicsit, egy-egy etkezes koze suritsuk be a fozest stb. En ejszaka takaritok. Nekunk ugy van, hogy a kandallo miatt nem teljes a valaszfal, a mi szobank ajtajat letakarom egy torulkozovel felkapcsolom a villanyt es mindent latok igy. Nagyon csendben takaritok kb ketnaponta, mert parom 2 nap munka, 2 nap szabad. En azert csinalom igy, mert amikor beosztottam, hogy mikor mit csinalok, soha nem volt tiszta a lakas. Most mar az, akarki jon. En ugy csinalom, hogy akkor takaritok, mikor parom ejszakas, masnap pedig alszok vele es a picurral, masodik szabadnap teljesen a mienk akkor a sutesi maniamnak hodolok :) Igy picuromra is tobb ido jut, mert nem agyalok azon, hogy ezt is meg azt is meg kene csinalni. Ti hogy csinaljatok? Szerintem tanulni is igy fogok, mikor visszamegyek osszel az egyetemre. Ez igy nekem egyszerubb. Amugy is sokszor hajnali 2-ig neteztem.
2017. júl. 17. 07:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja meg mit csinaltok picurotokkal? Mi oleljuk sokat, eneklunk, ringatjuk, babozunk, meselunk neki, egyutt alszunk.
2017. júl. 17. 07:39
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Te magad is kislány vagy.
2017. júl. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Tényleg érdekel, hogy más hogy csinálja?

Kicsit úgy hangzik az írásod, mintha csak te akartál volna magatokról mesélni.

2017. júl. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Hol van itt a kérdés?

Ezeket én nem értem, minek kiírni. Oké, ügyes vagy, jól csinálod, sőt, szuperül.

Nyilván ezt akartad hallani.

2017. júl. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

De hogy alszol egesz nap? Vagy egy orat, mert az kevdsnek tunik azert...

Mivel en 4 honapos koruktol fogva dolgozom az en rutinom a takaritono, hetvegen fozunk hetkoznap rendelunk...



Ha nektek igy jo, akkor jol csinalod ...

2017. júl. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az volt a "rutin", hogy akkor csináltam, amikor kedvem és időm volt. Ez általában a délelőtti alvásidő volt, és napi 5-10 perc, amibe sokminden belefért. Nem evett meg a kosz és éhen sem haltunk.
2017. júl. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát úgy alszok, hogy fél 9kor elalszik, gyorsan kitakarítok és alszok. Reggelig alszik. Tegnap éjfél felé befejeztem, 6-ig alhattam.
2017. júl. 17. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!