Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mennyi idő mulva...

Szülés után mennyi idő mulva vették ki a branült a kezedből?

Figyelt kérdés

Vagy ha gyermekedben volt bármilyen betegség kapcsán, mennyi ideig volt benne csak ugy, amikor már nem kapott azon keresztül semmit?


Tűfobiám van es en azt láttam senkinek nem volt a kezében az osztályon, mintha csak nekem hagyták volna benne es másnap.sem akarták kivenni.

Ugyanez a gyerekemmel.

Korházban voltunk es négy napig akarták benne hagyni indokolatlanul. Elso nap kapott csak infuziot es ennyi. Javulo tendencia. De a branült nem akarták kivenni


2017. júl. 20. 00:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszert kap azon keresztül, ha kell. A lányomnak is kb 4 napig volt, antibiotikumot kapott.
2017. júl. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

De az utolso adag után meddig hagyták benne?


Én pl semmit nem kaptam(csaj szüles alatt) mégsem akarták kivenni másnap sem


Ugyanez most a gyerekemnél. Egyetlen ejszaka kapott ásványi oldatot es napokra akarták benne hagyni a branült.

2017. júl. 20. 01:20
 3/21 A kérdező kommentje:
De neked szülés után meddig hagyták benne?
2017. júl. 20. 01:21
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Addig hagyják benne, amíg olyannak nem találják az állapotod, hogy már biztosan nem kell gyógyszer. Nem attól függ, hogy mikor kaptál rajta utoljára bármit, hanem pl a vérképtől stb.
2017. júl. 20. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

En este szultem es masnap reggel kivettek. Nem mondom, hogy maguktol, en kerdeztem ra a reggeli viziten, hogy meddig lesz benne, az orvos azt mondta, hogy mar nincs ra szukseg, csak szoljak a novernek, ha jon es kiveszi. Igy is lett. Ekkor szules elott antibiot kaptam rajta, szules alatt oxitocint.

De pl a masik szulesemnel nem is raktak be, mert ott nem volt szukseg semmire.

Ezen kivul 3 mutetem volt, ketto altatasos, de mindegyiknel kivettek mar akkor, amikor teljesen magamhoz tertem es tudtam inni, nem hanytam.

A gyereknek osszesen 3 mutetje volt, egy kisebb, ket nagy. Ket esetben a mutet utan par oraval nekik is kivettek, az egyiknel kb 2 napig bemt volt (eleg komoly fajdalomcsillapitas kellett, mert combcsonttorese volt a fiamnak, morfiumot kapott mar a tores napjan es ejjel, masnap reggel mutottek es ameddig azt kapott, addig maradt bent a branul. Amikor attertek a normal szirupos fajdalomcsillapitora szajon at, akkor egybol kivettek.)

Ezek magyar, kulfoldi, allami es magan korhazak voltak, majdnem mindegyik masik helyen tortent, de sehol sem maradt bent napokig feleslegesen. Ezek szerint szerencsesek voltunk.

2017. júl. 20. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
19%

Egyik szülésemnél sem volt branül, viszont félidősen befektettek pár napra, akkor a 4. nap reggel vették ki. Elég nagy HIBA ÉS HANYAGSÁG egyébként..

Meg van adva hány óránként kellene cserélni és az nem egyenlő a 4 nappal.

2017. júl. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%
Én örültem, hogy nem vették ki azonnal, mert tűfóbiás vagyok és inkább legyen benn, mint újra kelljen szúrni valamiért.
2017. júl. 20. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%
72 óráig lehet benne hagyni BÁRMILYEN indokkal perifériás branül. Vagyis három napig. Ha ennél tovább hagynák benn, akkor szólj mindenképpen, és hivatkozz erre, ugyanis onnantól kezdve a branül befertőződhet és műhibának számít.
2017. júl. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A másodiknál kb 10 óra múlva, az elsőnél kb 24, meg is lepődött a nővér hogy miért van még bent
2017. júl. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%

Az első szülêsemnél volt, nem bírtam tőle aludni sem mert még csak behajlítani sem tudtam a kezem, 1 kezes voltam míg ki nem vették. Nagyon fájt és feszített, szerintem nem jól rakták be, utána hetekig egy ökölnyi lila folt éktelenkedett a karomon.

2 nap után könyörögtem hogy vegyék ki.

2017. júl. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!