Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mennyi idő mulva...

Szülés után mennyi idő mulva vették ki a branült a kezedből?

Figyelt kérdés

Vagy ha gyermekedben volt bármilyen betegség kapcsán, mennyi ideig volt benne csak ugy, amikor már nem kapott azon keresztül semmit?


Tűfobiám van es en azt láttam senkinek nem volt a kezében az osztályon, mintha csak nekem hagyták volna benne es másnap.sem akarták kivenni.

Ugyanez a gyerekemmel.

Korházban voltunk es négy napig akarták benne hagyni indokolatlanul. Elso nap kapott csak infuziot es ennyi. Javulo tendencia. De a branült nem akarták kivenni


2017. júl. 20. 00:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Jól le lettem pontozva, hogy szakmai választ adtam... Egy branült ennyi idő múlva ki kell szedni és kész, hiába tiszta. Bármi van, beteg perbe fog, és meg is nyeri, én meg húzom a csíkos pizsit.


#8-as

2017. júl. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!