Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 hete szültem és úgy tünt...

4 hete szültem és úgy tünt abbamarad a vérzés, de most kb menstruácio féle van. Ez normális?

Figyelt kérdés

anyatejes a baba, nem is kell tápszer, sokat is eszik.

pár napja még úgy volt vége is lesz a vérzésnek, korházban iszonyat gyorsan kijott a sok vérzés gorcsoltem is rendesen...viszont most, mint egy menzesz....fura, betéten "lepénydarabot" ? vettem észre ez normális?



2017. júl. 23. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálam is vissza-vissza jött a vérzés,6 hétig ez normális. Nálam inkább akkor indult újra,ha kicsit "megerőltettem" magam többet setáltam vagy jobban belelendültem a házimunkába. Védőnő azt tanácsolta amimor csak lehet feküdjek,nem hiába hívják gyermekÁGYnak,megfogadtam,el is múlt szépen. Azóta nem véreztem,3 hónapos a kislányom,kizárólag anyatejes.
2017. júl. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!