Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek baj ha nincsenek...

Szerintetek baj ha nincsenek barátaim? Rossz lesz mindig egyedül a bababal?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem hogy nem fogok barátokhoz menni a kicsikémmel mivel nincsenek. Csak a férjem van.

Egész nap itthon leszek vele.

Ugye nemesz rossz?

Annyi rosszat hallok ebben a témában.


2017. júl. 24. 21:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
nekem sincsenek, soha nem is voltak, és nem érzem magányosnak magam, de gyerek előtt se éreztem annak magam. nincs igényem/időm/energiám barátokra de nem is hiányzik :)
2017. júl. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nem a baratokon mulik.mindig menjetek setakni,ne csak az udvarra.vasarolni,jatszoter,jatszohaz.kapjon minel tobb ingert.nekem sincs sok baratom,csaladban masnak nincs gyereke.de egy hihetetlen emberkozpontu,nyüzsgést imádó gyerekem van.vittem mindenhová, így nem marad ki a szocializáció.
2017. júl. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem egy legjobb barátnőm van, és egy jó barátnőm. Egy éve mind a ketten elköltöztek (nem együtt) tőlem messzire. Azóta a legjobb barátnőmnek is született babája, meg nekem is. Mind a két lánnyal nagyon ritkán találkozom, pedig előtte kb minden nap szakítottunk egymásra legalább csak annyi időt, hogy megigyunk egy kávét vagy valamit. Most kb 2 havonta találkozunk csak. Nagyon nehéz. Nagyon hiányoznak, hiányzik a társaságuk, a jó beszélgetések. Szóval nem egyszerű. De nálunk van baba-mama klub, ott egész jól érzem magam, de olyan barátságok nem alakultak ki, hogy össze üljünk vagy ilyesmi.

Keress te is valami babás programot majd. Egész jók szoktak lenni. Klub vagy torna stb. Ott lehet ismerkedni.

2017. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Nekem rossz lenne barátok nélkül élni, gyerektől függetlenül. Viszont gyerekkel óhatatlanul is szerzel barátokat pl. játszón, foglalkozásokon, oviban stb
2017. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem vannak barátaim, de az elmúlt 4 évben (4 éves a nagyobb) 1x voltam az egyiknél...

Ha talalkozunk is nagyritkán vagy együtt megyünk vásárolni akkor sem a gyerek a téma, van, hogy szóva sem kerül..

Egyébként minden nap beszélünk!

2017. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem rossz volt.

Baba előtt költöztünk,ide nem ismertem senkit.

Az első pár hónapban még nem is volt gond. A babával voltam elfoglalva ( kb szopi, séta, szopiból állt a napunk) de később már nagyon vágytam a társaságra. Kis város, itt nincs klubb vagy ilyesmi :( túlélhető persze, de már vágyom vissza dolgozni h ne a kisboltba menés jelentse a társaságot.

2017. júl. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem vannak barátaim, de nem jártunk gyakran hozzájuk, mivel a város másik végén laknak. Inkább telefonáltunk. Én szeretek csak a családdal lenni amúgy is. Sokat sétáltunk a környéken, találkoztunk emberekkel, nem voltunk elzárva. Teljesen normálisak a gyerekeim.
2017. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem egy nagyon jó barátom van, a kicsi keresztanyja, de nem találkozunk gyakran, és gyereke sincs. Nem okoz gondot.

Nekem nem igény a társaság, rokonokon kívül, velük azért találkozunk persze. A gyerek is normális.

2017. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Munkahelyi barátaim vannak főleg, mert új városba költöztünk és egyből munkába álltam fiatalon. Nem nagyon alakultak ki barátságok. Ők dolgoznak én itthon vagyok. Ha akarnék se nagyon tudnék találkozni velük.


Ha van a társaságra igényed, ki tudod alakítani az alkalmi ismeretségeket: pl játszótér majd vagy baba sarkos kávézók, bármi.


Jelenleg én is így vagyok. Beszélgetek anyukákkal, akiknek a gyerekeivel együtt játszik az enyém, de össz vissz ennyi. Családdal kirándulunk, mozdulunk ki.

De ezen felül nem nagyon járok össze senkivel.

Ha a személyiségednek kell a társaság, úgy is szerzel, de ha nem, akkor meg amúgy lesz jó. A gyerkőc meg így is úgyis szerez ingereket ha sétáltok a városban, megálltok játszótéren stb.

2017. júl. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nekem sincsenek! elköltöztek külföldre :( már csak üziket váltunk, néha hazajönnek aztán talizunk persze, de állandó akivel napi szinten összefutnék olyan nincs. igazából nekem sem hiányzik, csak összemérné a gyereket a sajátjával stb...! reggel-este sétálunk, járunk tornára, szüleimhez testvéreimhez buszozunk/sétálunk, tehát nem unatkozunk :) na meg persze egy napot minden héten próbálunk itthon tölteni :)

nem kell megijedni, nem vagy egyedül akinek nincsenek barátai :) ha meglesz a baba jó pár helyre el lehet majd menni vele pl torna(mint mi is) úszás, babával táncolás(valami ilyesmi is van :D)

2017. júl. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!