Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt még rajtam kívül...

Van itt még rajtam kívül olyan, akinek az egyetemen/főiskolán nincsenek barátai, nagyon magányos, és nyáron (is) teljesen egyedül van?

Figyelt kérdés

Ha nincsenek, miért nincsenek?

Mit szoktatok csinálni ilyenkor?



2017. júl. 10. 22:47
1 2
 1/11 anonim válasza:
66%
Én szeptemberben kezdek egy olyan egyetemen, egy olyan városban ahol senkit nem ismerek, és életemben is alig voltam párszor...A legjobb barátaim egy teljesen más országban lesznek, de szerencsére viszonylag közel (5 óra az út)...Nem tudom, hogy hogy fogom kibírni
2017. júl. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
83%

Szóval nem, szerintem ezzel nagyon nem vagy egyedül...

A nyári szünetes kérdésedre meg, ugyanígy vagyok...körülöttem mindenki felvételizik, tanul a vizsgáira, viszont nekem nem kell, mert már felvettek, de így most nincs senki akivel eltölthetném az időt :/

2017. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Nekem se az áltsuliban, se középsuliban, se egyetemen nem voltak barátaim. Most is tervezek egyetemre menni, de fogalmam sincs a barátkozás működéséről és a szociálkommunikációról. Amikor nyitni próbálok, a jelöltek elmenekülnek, vagy furán néznek rám, vagy elutasítanak, kiröhögnek, satöbbi. És ez kifejezetten rosszul esik. Szeretnék barátkozni, de nem alakult ki bennem ez a képesség. Plusz nincs is közeg, ahol próbálkozhatok. Emellett új helyzetekben leblokkolok, meg ha látok egy csoportot, akkor az már tuti olyan, hogy nincs rám szüksége, megvannak nélkülem.


Barátkozni próbálok és két kezemen nem tudom megszámolni, hogy egymás után hányadszorra utasítanak vissza, vagy lépnek le. (28/F)

2017. júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Utolsó! Jobban meg se tudtam volna fogalmazni, ugyanezt érzem. Bár nekem voltak barátaim általánosban, gimiben is, és most is vannak beszélgető partnereim, de nincs olyan ember, akivel eljárogatnék ide-oda. Facebookon látom, szinte mindenki party-zik a Soundon, Szigeten, Efotton, stb., vagy együtt nyaral a baráti társaságával. Ezekről millió fotó tanúskodik.


Nem tudom, mi lesz így velem...

2017. júl. 13. 10:26
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Az a mindenki, az még mindig csak az emberek egy része, sokan vannak ugyanígy, mint te.
2017. júl. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Talán azért nincsennek mert levelezőn vagyok és így nem találkozunk túl sokat. Bár a többiek azért van hogy összejárnak. Én ebböl valahogy kimaradok. A szünetben munka után csak punnyadok...
2017. aug. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen. Sok kézműves hobbim van. De nem kell az.
2017. okt. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Én 32 vagyok, de sose voltak barátaim, furcsa arcokat kaptam én is, mint az egyik hozzászóló, és visszautasításokat. Azt meg ne sajnáld, hogy kimaradsz a fesztekről, ezek nagyon felületes együtt töltési idő, majd ha azt látod posztolva, hogy az említettek milyen fogásokat csináltak a főzőszakkörön, akkor elgondolkodhatsz majd rajta, hogy valami baj van veled. Addig nyugodj bele, hogy teljesen normális vagy.

Tudod mennyire hülyék az emberek?!

Én pl könyvtárba jártam, rajzolgattam, filmeket néztem.

És most is ilyesmiket szoktam csinálni.

2018. márc. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

#4: Hidd el, attól még, hogy látsz partyzós képeket, az még mindig csak a hangos kisebbség, és ők se olyan happyk az életben, csak ezt mutatják a külvilág felé.


Az osztályodban nem volt 1-2 idióta, aki folyton hangoskodott? Ha volt, biztos vagyok benne, hogy a tanárok rossz osztályként könyveltek el titeket. Kb igy müködik a social media is. Meglátsz egy képet hogy alaki hú de boldog, aztán lehet otthon meg az erét vagdossa. Ne dőlj be, nem vagy egyedül!

2018. márc. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem se voltak barátaim a fősulin, de elvégeztem :)

Nem vagyok az a barátkozós fajta, nem mentem gólyatáborba, nem ismertem senkit. Alapból csendesebb vagyok. Sokan volt osztálytárssal vagy baráttal/barátnővel együtt mentek ugyanarra a szakra, így ők már ott voltak egymásnak.


Nekem nem volt egy ismerősöm sem. Viszont egyetemen kívül volt/van laza haveri köröm, akikkel tartottam már akkor is a kapcsolatot, bár elég felszínes a kapcsolatom velük.


Te teljesen egyedül vagy? A lakhelyeden nincs más barátod?

2018. okt. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!