Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után mikor jön meg?

Figyelt kérdés

5 hónapig szedtem fogamzásgátlót ikreim születése után. oka az volt hogy átszerettem volna váltani egy másikra mert amit szedtem nem volt a legjobb nekem...

Tavaly mikor terhes szerettem volna lenno.. Tabi abbahagyása után normálisan megjött ..

Mostmeg semmi jele hogy megakar jönni...

Egy héttel ezelött voltam nőgyógyásznál ő nem látott semmit és bizogatott hogy megjön..

Azóta is várom... Emiatt a 5 hónap miatt az egész hormonrendszerem felborult volna? Tavaly meg nem?

Ugyanazt a fogamzásgátlót szedtem anno mint most...

Nem nagyon szeretnék jelenleg túl sok lenne nekem egyszerre

.. Terhességi tesztől meg rettegek szó szerint....



2017. júl. 25. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Én kétszer szedtem fogamzásgátlót eddig életemben, egyszer több, mint 4 évig. Ahogy abbahagytam egyből a szokott időben megjött és rendszeres is lett. Utána másfél évig szedtem, akkor is egyből megjött és rendszeres lett, ahogy abbahagytam.

Viszont azt is tapasztalatból tudom, hogy amikor másfél évig szedtem, akkor amiatt kellett abbahagynom, mert szülést követően kezdtem el szedni és valószínűleg a terhesség és szülés miatti hormonváltozások miatt nagyon rosszul reagált a szervezetem a fogamzásgátlóra.

Szóval lehet ez a gond.

Illetve tesztet azért csinálj, mert nem kizárható nyilván a terhesség sem.

2017. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kinek mikor...2.5 évig szedtem, 1.5 év múlva lett rendes ciklusom...addig ami volt,azt nem nevezném menstruációnak.
2017. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!