Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislanyom fejen, fule mogott...

Kislanyom fejen, fule mogott valamivel, a tarkojan van egy csomo! Volt vkinek!?

Figyelt kérdés
Szuletese ota ott van nagyjabol,egy ket honaposan vettuk eszre.Dokink tobbszor is latta,sot ket masik doki is,de nem mondtak ra semmit. Most lesz 2eves ,de meg mindig ott van neki,sot mintha vele egyutt nott volna.Nagyobbacska borso meretu. Ez mi lehet? Nem mulik el?
2017. júl. 26. 08:09
 1/3 anonim ***** válasza:
A fiamnak is volt, nekünk azt mondta a doki, hogyha szilva nagyságú lenne, akkor lenne gond. Nyirokcsomó, gondolom az immunrendszere dolgozik.
2017. júl. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is van egy ilyen csomó. Pont ott, ahol a kislányodnak. Kb. két hónapos korában vettem észre én is, de a doki csak legyint rá. Szerinte ez nem jelent problémát. A kisfiam most nyolc hónapos, még mindig ott van neki, kicsit én is aggódom miatta...
2017. júl. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kislányomnak is van. Hol több,hol kevesebb. Nyirokcsomó.
2017. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!