Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 21 évesen nagyon vágyom a...

21 évesen nagyon vágyom a gyerekre, szerintetek?

Figyelt kérdés

Most leszek 21 éves, 2 éves kapcsolatom van, ő 27, most fejezi be az egyetemet, nekem még 2 év van hátra levelezőn. Még nincs saját lakásunk, hogy is lenne? A szüleimnek van két kiadott lakása, tudom, nem jó erre alapozni, de biztos "megkapnánk" az egyiket, ha úgy alakulna. Jelenleg mindketten dolgozunk, de ezek csak ideiglenes munkák, amikkel úgymond el tudjuk kezdeni az önálló, független életünket albérletben.

Tisztában vagyok vele, hogy kb a semmire szülnék (vagy max a szüleimre alapozva először), de annyira vágyom egy picire. Sajnos a párom hallani sem akar róla.

Szerintetek meddig lenne érdemes várni?


2017. júl. 27. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En 20 évesen voltam így vartunk majdnem 2 évet vele, 23 évesen szültem. Hamar összejött a baba. Hidd el nyugodtabb leszel, ha mindent megteremtettetek neki!!
2017. júl. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
De mégis mire vágysz? Tudod te egyáltalán, mit jelent az, hogy gyerek? Nem azt, amit a rózsaszínű reklámokban látsz, hogy jajj de cukkkiii. Egyrészt baromi drága (csak a pelenka vagy 20ezer forint havonta), másrészt évekig nem fogsz aludni, a pasidtól elhidegülsz, nem lesz életed, nem járhatsz sehova. Komolyan erre vágysz?
2017. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
2 látom vagy rossz párkapcsolarba szültél vagy nincs gyereked. Mért is kéne elhidegulni a pasitól.
2017. júl. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

2-es másban is hülyeséget ír.

Konkrétan a Pampersszel kb. havi 10e Ft-ból megvan pelenka.


A kérdéshez: csak úgy vállalj gyereket, ha mindketten szeretnétek, mert ha csak te, akkor tényleg tönkre mehet a kapcsolatotok emiatt.

Szerintem fejezd be az egyetemet, és legalább 2 évig dolgozz utána a szakmádban. Egyrészt, hogy legyen hova visszamenned a gyes után, másrészt, hogy kapj gyedet, harmadrészt, hogy ha mégis állást kell gyes után keresned, akkor ne nulla munkatapasztalattal + kisgyerekkel keress, mert ezek külön-külön is nagy hátrányok, együtt meg szinte lehetetlen lenne állást találni velük.

2017. júl. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Anyum 21 évesen szült :D
2017. júl. 28. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

és ha nem kapjátok meg a lakást?

amúgy ha meg is kapjátok, alkalmi melóból hogy akartok rezsit fizetni meg gyereket nevelni?!

2017. júl. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Ma a játszótéren egy ovis kislány ugyanezt mondta, hogy ő szeretne egy saját kisbabát. Nagyon.


A párod egy értelmes ember, hallgass rá.

2017. júl. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!