Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Óvszert találtam a kisfiam...

Óvszert találtam a kisfiam szobájában, az alábbi a magyarázat, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
6 éves!!! azt sem tudja mi az. Amikor kérdeztem hogy került oda, azt mondta, hogy a 12 éves nővérének a legjobb barátnője bízta rá, hogy dugja el ezt a dobozt. A lányom megerősítette a sztorit, de azt nem hajlandó elárulni mikor és kivel akarja használni az 1 évvel nagyobb barátnő, komoly barátja nincs. Szólnátok a kislány szüleinek? Vagy magával a lánnyal beszélgessek el?
2017. júl. 28. 22:57
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
77%
Inkabb a szuleinek szolj, jobb ha ok beszelnek vele, te minek beszelnel a lannyal? Nem a te lanyod
2017. júl. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%

Én a lányokkal beszélgetnék el erről. Egyrészt azért mert a lányod 13 éves barátnője valószínűleg már elkezdett érdeklődni a szex iránt és gondolták hogy a 6 éves kisfiú szobájába lesz a legkisebb esélye arra hogy a szülők ugye megtalálják ami nagyon nem volt végiggondolva az ő részükről. Vagy azért dugdossák mert lehet a közeljövőben használatba vennék arra amire egyébként való. Vagy az is lehet hogy valami csínytevésre készülnek és arra kell esetleg.

Ezt így nehéz megmondani de mindenképp először a lányoddal beszélgetnék el erről hogy mi célból tárolják ott, és ha nem kapsz egyértelmű magyarázatot akkor a barátnő szüleivel is elbeszélgetnék, mert az is lehet hogy nagy butaságra készülnek és azért még ebben a korban mindenképp kell a felnőtti beavatkozás.

2017. júl. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%
A szüleinek szólj!
2017. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ,milyenek a szülők. Először a saját lányoddal beszélj,aztán szerinzem beszélj a baránővel is. Nemtudhtod,nem reagálnak-e durván,veréssel,túlzott büntetéssel a szülők. Nem véletlenül nem a saját szobájában dugdosta.
2017. júl. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
23%
Bocs a helyesírásért,xar a telóm,nem érzékel minden érintést.
2017. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
16%
Semmiképpen se szólj a szüleinek, csak ártanál vele!
2017. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
44%

Mindenképpen beszélnék a szülőkkel is. Ha egy 13 éves kislány óvszert dugdos, ott valami nagy baj van.

Ha meg az én 12 és pláne a 6 éves gyerekemet vonná bele a hülyeségébe, akkor aztán végképp kiverném a balhét.

Legközelebb mit fog elrejteni az én gyerekem szobájában? Füvet? Cigit? Lopott pénzt?

Azért álljon már meg a menet... nehogy még a kislány legyen az ártatlan bárányka, akit védeni kell. Nyilván nem a szülei kényszerítik rá, hogy 13 évesen suttyomban dugni akarjon.

De azért dicséretes, hogy legalább gondol a védekezésre...

2017. júl. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
42%

Jo, sajnos a világ nem ilyen mint amikor en voltam 12-13, de mi a bnommel vettünk egy marek óvszert, hogy aztan kidobaljuk vízzel feltöltve a hatodikrol. Igen.. Az anyukája elbeszelgetett velünk mert mi sem gondoltuk at a dolgot es persze hogy lebuktunk. (minket a boltos kopott be) aztán a bnom anyukája szolt az enyémnek es mindkettőnket jooool megvertek. De ez ugy 20eve volt :)

En a lányokkal beszelnek aztan a szulovel. Reméljük o is valami hasonlót akart.

2017. júl. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
14%
En athivnam a szulot/szuloket a lanyukkal egyutt , lanyomat is leultetnem mellejuk es kozosen elbeszelgetnenk errol. De legalabb 13 evesen , hamar a faxon jar az esze vedekezne.. ha persze arra kell es nem lufifujasra.
2017. júl. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
5%
Szülőknek nem szólnék. Lehet kamuznak a gyerekeid.
2017. júl. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!