Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok egy kétévessel...

Mit csinálnátok egy kétévessel a Balatonon, ha rossz idő van?

Figyelt kérdés

Másfél hét múlva megyünk, alig vártam, természetesen úgy néz ki, rossz idő lesz :( Mielőtt elmenne a kedvem az egésztől, próbálok ötletet gyűjteni, hogy mit csináljunk, ha tényleg így lesz. Kétéves gyerekkel a múzeum stb. nyilván nem opció, esőben a kirándulás se igazán, pedig azt még élvezné is. Élményfürdő van a környéken, egyelőre az az egy ötletem van, amivel el lehet tölteni az időt, csak azért meg minek elmenni a Balatonig...

Tudom, hatalmas probléma, más el se jut nyaralni, blablabla... ilyeneket nem kérek, köszi. Azért kérek ötleteket, mert szeretném, ha nem unatkoznánk meg nyűglődnénk végig a nyaralást, mert úgy nem sok értelme van.


2017. jún. 17. 15:20
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Uhh, mellényomtam a kategóriát, bocsi, remélem átteszik.
2017. jún. 17. 15:21
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
Sokat segitene ha leirnad helyileg hol, a Balaton eleg tag fogalom.
2017. jún. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Siófok.
2017. jún. 17. 15:24
 4/17 anonim ***** válasza:
72%

Vonatozzatok, vagy kocsizzatok, menjetek el Fonyódig és hajózzatok át Badacsonyba a katamaránnal. Ott meg ebédeltek egy étteremben és vissza hajóztok. Ha nem esik az eső akkor tudtok hattyúkat is etetni.


Na meg nagyon sok sétahajó program is van, sőt ha jól emlékszem valahol van Minimax hajó is talán? Vagy az a Dunán van? De gyerekprogramú hajó is van, tudom!

2017. jún. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A hajó nagyon szuper ötlet, köszi! Minimax hajó a Dunán tuti van, de lehet a Balatonon is, ennek utánajárok.


(Közben ha gondoljátok, valaki jelentse, hogy nem jó kategóriában vagyok, én nem találtam saját kérdésnél ilyen opciót).

2017. jún. 17. 15:48
 6/17 anonim ***** válasza:
61%

Van egy játszóház a sétálón, azon az utcán ami a vasúti sínekkel párhuzamos, a belvárosi oldalon


[link] ez is nagyon jó hely, állatpark és simogató


24.-én Alma együttes koncert lesz

2017. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%

Vigyél rajzfüzetet, színes ceruzákat, gyurmát, pár ujjbábot, mesekönyveket. Esőköpenyben is lehet sétálni a Balaton partján, nézni a kacsákat, hattyúkat, van játszótér, stb.

Nagyjából hasonló dolgokat kell csinálnotok, mint otthon, csak más helyszínen, az ilyen kicsik rosszul tűrik a változást.

Jó nyaralást nektek!

2017. jún. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

1. vagyok, nehany gyengeelmeju lepontozo kedveert leirom, azert kerdeztem hogy hol pontosan, mert szerettem volna zart helyeken programot ajanlani ugyanis kiskoromota rengeteg balatoni telepulesen jartam es nyaraltam, elegge ismerem.


Ugyanis a "vigyel gyurmat meg ceruzat es mesekonyvet" gondolom a kerdezonek is eszebe jutott, ezek nem eppen zseni agyat kivano otletek, ilyen evidens valaszert az ember nem ir ki kerdest........de orulok mindenesetre hogy ennyi ostoba kisgyerekes anyuka jar erre hogy eszetlenul lepontozza azt aki VALOBAN segiteni szeretett volna!

2017. jún. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%
Most latom hogy raadasul valaki esos ido esetere kirandulgatast meg hajokazast javasolt.....ehhez is kulon gratulalok.
2017. jún. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért lettél lepontozva, jogos a kérdés. Igazából a hajó se rossz, ha épp nem esik, csak nincs strandidő. Igen, az ilyen benti játékokra persze, hogy gondoltam én is, csak sajnos a lányomat ezek nagyjából 2 percre kötik le, valamiért a rajzolás meg ilyesmi nem hozza túlzottan lázba. A gyurma inkább. Egyébként ezzel a csináljuk ugyanazt, mint otthon dologgal az a gondom, hogy akkor minek megyünk oda tízezrekért. A játszóházas stb. ötletekre gondoltam például, szóval kimondottan olyanokra, ami miatt van értelme annak, hogy nem otthon vagyunk.
2017. jún. 17. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!