Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 7 hetes a babám és reflux...

7 hetes a babám és reflux gyanus, ti hogyan segítettek babátoknak?

Figyelt kérdés
Ma voltunk dokinál és a doktornő csökkentette a babánk étkezési mennyiségét 120 ml-ről 100ml-re és az ágyát meg kell emelni 45 fokos szögben,de ha így sem változik a folyamatos vissza büfizése és öklendezése akkor kapni fog valami tejsürítő anyagot. Az segíteni fog?
2010. ápr. 8. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:

AZ én babám is nagypn bukós, de azt mondják, ha hízik rendesen, akkor ez természetes.

45 fokban?? Nem sok az egy kicsit? Le fog csúszni az ágyról.

Sajnos sok mindent nem lehet csinálni. Azt mondják, hogy mert nem büfizik rendesen, azért van ez. De szerintem nem, mert az én fiam olyan nagyokat büfizik, és még most is nagyon bukós, pedig már 4 hónapos. Sosem kapott rá semmit.

Az a lényeg, hogy oldalt fektesd, hogy nehogy megfulladjon, ha alvás közben visszajönne Neki.

Kitartás, állítólag a szilárd ételek bevezetésével ez meg fog szűnni. Én már nagypn várom!

2010. ápr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam annak idején kapott sűrítőt meg később AR tápszert is, és igen, segítettek ezek a dolgok. Nagyon jók
2010. ápr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a kisfiam refluxos. 15 fokban kellett megemelni az ágyát nem 45 fokban. AR tápszert kapott de csak 4 hós kora után addig volt rendesen anyatej, és sűrítőt ettünk mellé.

Egyébként csak 2 hósan jöttek rá h refluxos addig csak hasfájósnak volt minősítve de rengeteget sírt szegénykém.

Most 2 éves múlt, még mindig visszajön neki az étel, most már gyógyszereket kapunk rá.

Más kinövi úgyhogy biztos ti is szerencsések lesztek és kinövitek!

Illetve mikor már majd ül, áll stb. a babád akkor amúgy is jobb lesz a helyzet.

2010. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!