Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Lehet hogy nem ez a megfelelő kategória,de talán ide illik a legjobban.:)

Szóval 17 éves lány vagyok,nagyon szeretem a gyerekeket,pedagógia szakra járok és bébiszitterkedem is.

Már egész pici korom óta nagyon foglalkoztat,hogy egyszer majd saját kisbabám legyen,egy jóideje kis ruhákat is gyűjtök "neki"😄,de egy ideje ez már egyre nagyobb vágyakozásba ment át.

Gyengébb pillanataimban olyan is volt már,hogy megláttam egy picit az utcán és a sírás kerülgetett.

Tudom,hogy ez még korai és majd eljön az ideje,de mégis olyan nagy vágyat érzek utána.:(

Nemrég láttam egy műsort amiben élethű "játék" babákat mutattak és arra gondoltam vennék magamnak egy ilyet.

Felöltöztetném,ringatnám meg hasonlók és talán ez enyhítené ezt a dolgot amíg saját családom lesz.

Ilyen babára gondolok: [link]

Viszont mikor mondtam ezt a legjobb baratnőmnek azt mondta nem jó ötlet és ez egy beteg dolog meg hogy csak nem egeszseges nők vesznek maguknak ilyet.

Tényleg nem egészséges ez?

Szerintetek jó ötlet lenne vagy sem?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)



2017. aug. 9. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal vagy, és ha jól sejtem partnered sincs az igazi babázáshoz. A játékbabához meg már túl nagy vagy. Neked jó helyed lenne egy kórház koraszülött vagy újszülött osztályán. Amíg nem lesz sajátod.
2017. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez beteges, vagy csak kamu. Ne vegyél játékbabát, hülyeség.
2017. aug. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 jafnrétti ***** válasza:
17 évesen hogy jarhatsz pedagógia szakra???
2017. aug. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is könnyen betegessé válhat, ha egy mű babához kezdesz ragaszkodni. Inkább kerss valamilyen önkéntes munkát, ami gyerekekhez kapcsolódik, pl én dolgoztam egy kórház játszóházában önkéntesként.
2017. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!