Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én szeretnék kisbabát, de a...

Én szeretnék kisbabát, de a Párom még nem mit tegyek?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, a Párom 23!

Én azt érzem hogy készen állok az anyaságra, minden álmom hogy anya lehessek, de a Párom még nincs felkészülve a gyerekvállalásra, mikor felhozom neki a témát ideges lesz,azt mondja fejezzem be, majd eljön annak is az ideje, lassan 2éve vagyunk együtt és én most végeztem az iskolával, Páromnak van tartós,rendes munkahelye!



2017. aug. 14. 16:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar akkor nem kellene erőltetni . Lehet,hogy ő még nem érzi,hogy itt lenne az ideje. Nem vagy még elkésve vannak akik 30-után szülnek. És a párod is nagyon fiatal még !
2017. aug. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Azt én tesóm pont ez miatt szakított a csajával, mert már egyre idegesítőbben erőltette a gyerek témát . Pedig nagyon szerette a csajt ! A csajszi 22- a tesóm meg 25-éves. Beszélgettem erről az öcsémmel és azt mondta,hogy még túl fiatalnak érezte magát az apasághoz. Ha a barátnő várt volna még 1-2 évet akkor még mindig együtt lennének !
2017. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én nem akarok 30utan szülni!
2017. aug. 14. 16:52
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem szoktam erőltetni, csak néha mondom milyen jó lenne már!
2017. aug. 14. 16:53
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

Igaza van a barátodnak!

Két év semmi, főleg ha nem is éltek együtt.

Neked semmi jövedelmed nincs, gyed-hez is kell a munkaviszony.

Egyelőre kettőtöket se tudjátok eltartani, nem hogy egy családot.

Azt pedig nőként mindig mérlegelni kell, hogy egyedül hogy tudnád eltartani. Akkor is, ha égig ér a szerelem, és "úgyse hagy el soha". Elég egy baleset, ami után a pasid nem tud dolgozni három hónapig, és ott álltok egy fillér nélkül.

2017. aug. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

Kedvesem, igaza van. SEMMIT nem dolgoztál, mire szülnél? :D

MEllesleg együtt sem éltek, meg semmi.


Most végeztél a sulival, elmész melózni 2-3 évet - mint minden normális ember -, összeköltöztök sé AZTÁN szülsz.

2017. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igazatok van, de és azt elfelejtettem írni hogy együtt élünk!
2017. aug. 14. 16:55
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Lehet,hogy te nem akarsz 30-után szülni ,de ez nem csak a te döntésed. Akkor keres másik apajelöltet !
2017. aug. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele hogy nem csak az én döntésem!
2017. aug. 14. 16:59
 10/19 anonim ***** válasza:
62%
Elég hisztis kis csaj lehetsz !
2017. aug. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!