Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek is nehéz volt visszamen...

Nektek is nehéz volt visszamenni dolgozni? Félek telefonálni? Mi történt?

Figyelt kérdés
Ma döbbentem rá, hogy nekem ez nehézséget okoz. Alig vártam, hogy újra munkába álljak, saját vállalkozásunk van és eddig csak esténként dolgoztam, többnyire adminisztratív munkákat. Ma viszont el kellene intéznem 3 fontos telefont, és komolyan izgulok és halogatom. 5 évet töltöttem itthon a gyerekekkel. Nem tudtam, hogy ilyen hatással lesz rám ez a kihagyás. Teljesen megdöbbentem magamon. Mintha félnék, olyan érzés. Azt hiszem, kicsit félek is. Éreztetek hasonlót? Mi segített?
2017. aug. 18. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Nem volt nehéz. Semmilyen problémát nem okozott a munkába állás.
2017. aug. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Természetes, hogy ennyi kihagyás után van benned egy kis "félsz" meg stressz. Kell idő, amíg újra belerázódsz, de hidd el, ha elkezded újra, olyan lesz, mint régen. :)
2017. aug. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bennem is volt aggodalom, kevésbé éreztem magabiztosnak magam. Nálam a "mélyvíz" segített - pont egy olyan időszakban kezdtem dolgozni, amikor nagy hajtás volt a cégnél, és nem volt idő halogatni, stresszelni, csak csinálni kellett a dolgokat. 1-2 hét után olyan volt, mint ha el se jöttem volna soha :)
2017. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A harmadik telefon már nem volt olyan nehéz, ment mint a karikacsapás, csak elsőre nagyon izgultam. Engem is meglepett. Szerintem nekem is a "mély víz" fog segíteni :) Köszi a válaszokat!
2017. aug. 18. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!