Van valami vírus most?

Figyelt kérdés
Teherbe estem végre és most gondolom nem jönne jól,ha egy jó kis vírust elkapnék. Van most valami?
2017. aug. 20. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami mindig van, ne parázz ezen!
2017. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

:) ne aggódj, en nekem volt egy influenza szeru, aztan fulgyulladas, majd egy hányós virus az elso 18hetben. :) nehezen viseltem de a babának semmi baja nem lesz ezektől.

Csomoan osszeszednek huvelygombat, bacikat, na attol mar inkabb kell tartani.


Van par dolog ami a babara veszélyes, de ezek par apró szabály betartasaval es egy kicsit tobb higieniaval siman kikerülhetőek. (ilyenek pl, h ne egyel nyers húsos kaját pl tatar beafsteak, veres steak, pasztorozetlen terjtermekeket kerüld, vagy ne igyál kutvizet ha eddig tetted, vagy használj a húsnak külön vagodeszkat, kerteszkedj kesztyuben, ne almolj macskat... Stb. Van par ilyen olvass utana.. Valszleg a legtöbbet amugy se csinálod szoval ne aggódj a babák ennél erosebbek)

2017. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Oké.

2# ezeket mind tudom.:)

Hasznaloi wc ulokere valo higieniai sprayt is 2 perc a hatoanyag, gombak es bacik ellen van !:) mindenhova viszem neha itthon is lefujom

2017. aug. 20. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!