Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki szeretett volna gyereket,...

Aki szeretett volna gyereket, de nem lehett vagy nem tálta meg a megfelelő társat, esetleg túl későn tallálta meg, hogy tette túl magát ezen?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy nem nekem van már egy gyönyőrű, egészséges gyermekem, de szerettem volna még egyet. Örülök, hogy anya lehetek. A házasságunk viszont tönkre ment, úgyhogy ez az álom nem fog valóra vállni.
2017. aug. 22. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg a jövőben egy új kapcsolatban még megvalósíthatod ezt az álmod. Vagy már szerinted túl késő lenne?

Anyukám elvált és újra férjhez ment. Így a bátyám és köztem 11 és fél év a korkülönbség.

Lehetséges veled is ez történik majd! Bízz benne hogy megtalálod akivel ezután is boldog lehetsz!

2017. aug. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egész más azt elfogadni, hogy nem lesz annyi gyereked, mint amennyit szerettél volna, mint azt, hogy egyáltalán nem lesz gyereked. Ha házasságban élnél, akkor is lehet, hogy egyszerűen kifuttok az időből, egészségi problémák miatt nem javasolják, vagy egyszerűen nem esel újra teherbe.

Egy gyereknek is nagyon lehet örülni és nagyon lehet szeretni.

2017. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez igaz utolsó, mert Ő a mindenem.
2017. aug. 22. 14:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy gyerekem van, sose akartam többet. Viszont. Nem tudom, hogy hány éves vagy, de azt elmondom, hogy édesanyám 40 éves volt, amikor megismerkedett a második férjével és 42, amikor a húgom született. Húsz év van köztünk :) a húgom most 17. Nagyon rövid idő alatt meg tud fordulni egy ember élete... Úgyhogy még nem biztos, hogy le kell erről mondanod. Ha pedig egy gyereked marad mégis, akkor sincs semmi baj. Szerintem szerencsés, aki szeretett volna gyereket és sikerült is. Legalábbis én egy gyerekkel is így érzem :)
2017. aug. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem ügy, kapcsolat elején megmondtam, hogy nem szülhetek.

Nekem volt 10 évem feldolgozni, ő csak akkor kezdjen velem komolyan tervezni, hogy ezzel tisztában van.

A "hidd el, majd te is szeretnél gyereket" - nem opció, mert nem szándékszom meghalni a terhesség vagy szülés során (vagy a gyerekem).


A párom elfogadta, így már másfél éve együtt vagyok vele.

Utazunk, van kutya-macska, rengeteg szeretet, érintés, szeretkezés és beszélgetés mindenről.

Lassan eljegyez, szerintem, és bár gyerekünk nem lesz sosem, azt mondta, ő elvesz, mert fontos vagyok neki.


28n

2017. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!