Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felelőtlen voltam és terhes...

Felelőtlen voltam és terhes lettem mit tegyek?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok. Megismerkedtem egy külföldi férfival, és annak ellenére, hogy nem igazán beszéljük egymás nyelvét összejöttünk. Komolyan gondoljuk ő angolul is jól beszél az anyanyelve mellett. Sajnos párszor nem védekeztünk, és terhes lettem. Természetesen nem vetetem el a babát, de bosszant,hogy nem tudom hogyan tovább. hogy fogunk mi együtt élni? Mert most még jól alkalmazkodunk egymáshoz, de mi lesz később ha a baba megszületik? Igaz, hogy tanulom az angolt, de szerintem nagyon gyenge vagyok belőle még, mert sajna a suliban sem tanultam. Így mindent fordítgatni kell, persze van amit értek már. De tiszta stresszes vagyok. A párom örül a babának.
2017. aug. 22. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

Miért kellene együtt élnetek valakivel, akivel szexeltetek párszor, de alig ismeritek egymást?


Ennek semmi értelme.

2017. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Hát...a nyelvet meg lehet tanulni...inkább az a kérdés, hogy a párod (?) mennyire tervez Magyarországon, milyen kultúrából jött (pl. ha menne haza, vinné-e a gyereket akár "lopva" is), te hol gondolnád hosszabb távon.

Ha egyedül maradsz esetleg a picivel, akkor hogyan boldogulsz, milyenek a körülményeid.

Egyébként nem teljesen értem, hogy miért vagy/voltál együtt védekezés nélkül valakivel, akivel alig értesz szót....

2017. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
8 hónap (mivel már tudod, 4 hetes tuti vagy) sok idő, simán meg lehet tanulnotok egymás nyelvén ezt-azt, meg mellé angolul is mindketten tudtok még tanulni. A gyereket nem fogja összezavarni, ha két nyelvet hall otthon, szóval te egész nyugodtan beszélhetsz neki majd magyarul, az apukája meg a saját anyanyelvén. Simán meg tudjátok oldani, ha mindketten akarjátok. :)
2017. aug. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért mert szeretjük egymást,a nyelvtől függetlenül. A párom egy fejlett európai országban él, és oda született fehér ezt csak a gyerekrablás miatt írtam le. Én fogok hozzá költözni mivel ő nem szeretne itt élni, és ott jó állása van.
2017. aug. 22. 19:12
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Akkor annyira nem vészes a helyzet, mint amit a pánikod sugallt a kérdést olvasva. :) Ahogy írták előttem, a nyelv simán megtanulható. Az egyik barátnőm szülei éppen így jöttek össze, alig tudtak egymás nyelvén valamit, mire jött a baba, és azóta majdnem harminc éve házasok három gyerekkel. :) (Ugyanúgy, ahogy te tervezed, a nő költözött a férfi országába.)
2017. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

A volt férjem külföldi.

Alig tudtam hazajonni Magyarországra a gyerekkel, a kinti törvények őket védik.

Ha a dolog rosszul sül el és szeretnél hazakoltozni.

A poklok poklàt nyomtam végig.

Tájékozódj!!!!!!!!!

2017. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

Ha érdekel írj privatot.

Előző voltam.

2017. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!