Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van ez gyerekvállalásnál...

Miért van ez gyerekvállalásnál? Hogy történik?

Figyelt kérdés

Ket par is azert dontott ugy h babat vallal, mert a mienkbe beleszeretnek havi 2-3 x jonnek neha heti 1x ,amikor tehetik es mar rajta is vannak.. bevallottak h a mi hatásunkra.

H mukodik ez? En is imadom a babakat de nem mas miatt dontottem igy. Van ilyen, h igy megjon a kedvuk hamarabb?:)


2017. aug. 22. 15:03
 1/7 A kérdező kommentje:
A miénkbe beleszerettek*
2017. aug. 22. 15:04
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Sokan félnek a gyerekvállalástól, sok a riogatás "lejár a szabadság", sírni fog a gyerek, hogy lesz az etetés, pelenkázás?, nem lesz idő egymásra, önmagukra, sokba fog kerülni, stb., kinek melyik érvek esnek inkább latba... Aztán látják a ti gyereketeket, szülői érzelmek, vágyak erősödnek fel bennük (amik eddig is valószínűleg bennük volt, és a saját gyerek iránti vágyként, természetesen :) Látják azt is rajtatok, gondolom, hogy örömmel élitek meg ezt a babázós időszakot, és együtt megoldjátok a nehézségeket.

Én is voltam hasonlóan, hogy testvérem babáját karomban fogva újra eszembe jutott, hogy én is vágyom gyerekre.

2017. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyikukre akkor tort ra mikor 2 napig nalunk voltak :) es kb mindent atakart venni tolunk. El se faradt szinte... es egyszer ejjel felkelt velem a csajszi h hogy adagolom az espumizant meg h keverem a tápszert
2017. aug. 22. 15:20
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is azért lett a lányom, mert amikor babalátogatóba mentünk, kedvet kaptunk mi is. Ez így elég bután hangzik, nyilván előtte is szóba került már, de amikor ott voltunk és láttuk azt a csöpp kis embert, azonnal úgy éreztük, hogy mi is szeretnénk. Utána nemsokra rá meg is fogant a babánk😊

Nekem erőt adott az anyuka hozzáállása is, nagyon "laza" volt és nyugodt.

2017. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Alig varom h jojjon nekunk is😍☺☺
2017. aug. 22. 16:41
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Ez nem úgy működik, hogy csak azért vállalták be, mert látták nálatok. Ha olyan emberekről lenne szó, akik soha nem akartak gyereket, nem változtatták volna meg a döntésüket csak mert pár órát, vagy 1-2 napot gyerekes szülőknél töltöttek. Ezt ők maguk is akarták, már alapból.
2017. aug. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen persze h akarták amúgy is. Ha nem mondjak el h miattunk vállalják 3-4 évvel előbb (2020ig nem akartak eddig babát) akkor eszem agaban sem lett vna h en azt gondoljam miattunk van. Ők mondták :) 😄😄😄
2017. aug. 24. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!