Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti felvennétek egy bébicsőszt,...

Ti felvennétek egy bébicsőszt, segitőt a gyerekeitek mellé?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz nem jutok egyről a kettőre.. Van egy 7 éves egy 3,5 éves és két 5 hónaposom. Napi teendőimhez szeretnék délelőttönként 2 maximum 3 órára segitséget a kicsik mellé míg a főzést takarítást stb elvégzem. Nagyon nehéz ez a döntés hiszen nem kérek soha senkitöl sem segítséget bár nagyszülők is dolgoznak v már olyannyira idősek h nem is kérném tőlük..Párom ha nincs itthon nehéz,nem szeretném elhanyagolni sem őket épp ezért van az h mindent abbahagyva kirakózunk rajzolunk na meg a két picivel is sokat kell nyilván törődni most kezdenek kúszni egyre okokosabbak.. mindennél fontosabbak de az sem normális h egészen addig fent vagyok éjjel míg elnem végzem a dolgom.. Hulla fáradtan ébredek minden reggel.. :/
2017. aug. 23. 18:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne kérhetnél segítséget?! Az ember társas lény, ősidőktől kezdve csoportban él és csoportban is nevelt gyereket! Munkamegosztással. Ez a nem normális, amit a mostani anyák (próbálnak) csinálnak.

Én soha nem szégyelltem segítséget kérni. Hívtam takarítót, amikor kellett és bébiszittert is, ha egyszerre kellett többfelé szakadnom és a gyerek bánta volna ezt. (pl a nagyot elhozni a város másik végéből a fejlesztésről a kicsi alvásidejében. Inkább elhozatom a nagyot, mint szakítom meg rendszeresen a kicsi alvását)

2017. aug. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!