Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti rábíznátok a 20 hónapos...

Ti rábíznátok a 20 hónapos lányotokat a nagyszülőkre?

Figyelt kérdés

A férjem szeretne kettesben elutazni Londonba.

5 napra mennénk,addig a lányunk a nagyszülőkkel lenni.

Én ebbe nagyon nehezen mennék bele.A férjem viszont nagyon szeretne már egy kis időt csak kettesben eltölteni.

Sajnos nehéz terhességem volt,aztán a szülés,majd a gyerek problémák,kicsit már sok neki.Szeretne pihenni velem,kettesben.

Szerinte nem lesz gond.Amugy imádják egymást a nagyszülőkkel,akár egész nap elvan velük.

Szerintetek?Ti elmennétek?Az is zavar,hogy ha bármi gond van,azért nem fél óra hazajönni.

Nem tudom,tanácstalan vagyok. :(


2014. máj. 28. 10:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
Én már a 10 hónaposomat a nagyszülőkre hagytam 2 napra. Magyarországra mentünk. Ha már aludt egyedül a lányod a Mamáéknál, akkor én is kikapcsolódnék. De én nem mernék külföldre menni. De Magyarországon belül valami fullos wellness szállodába simán elmennék 5 napra.
2014. máj. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is a legfontosabb a gyerek.

De egy álmom lenne, ha 5 napra elutazhatnék valahová a párommal, mert kell a kikapcsolódás, mert kell hogy foglalkozzatok kicsit csak egymással!

Mi néha pár órára tudunk elmenni kettesben csak, amikor barátnőm tud vigyázni a kicsire. S üdén és frissen jövök haza olyankor. :)

Ha pedig a nagyszülőkkel ilyen jól elvan, akkor nincs mitől félned.


Párodnak igaza van, neki is kellesz, neki is szüksége van arra, hogy most egy kicsit csak az övé legyél. Hidd el, mint pasi, baromi hálás lesz neked ezért az 5 napocskáért!

2014. máj. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Azért a nagyszülők benneteket is elég jól el tudtak látni, nem? Túlaggódod a dolgot. Igen, rábíztam a 18 hós nagyobbikomat a nagymamára, amikor a kisebbik született.
2014. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%
Kompromisszum? Nem 5 nap csak 3, és nem London hanem belföld.
2014. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
32%
Nem mennék öt napra. Eleve ideges lennél, úgy meg lőttek az egésznek. Max. két napra valahová belföldre. Az miért nem jó a férjednek? Annyi időre talán ki tudsz kapcsolni.
2014. máj. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
64%
A helyetekben kettesben nem mennék olyan messze. Magyarországon is biztos vannak szép helyek, amiket még nem láttatok. Aztán ha a gyerkőc nagyobb lesz, elmehettek együtt, hárman Londonba, ha ez a nagy álmotok, és szuper élmény lenne a kicsinek is.
2014. máj. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
53%

külföldre nem mennék így első körre, de országon belül isgen.


ha mentek akkor mindenféleképpen tartsatok egy próba hétvégét mert azért az egész nap meg több éjszaka között van különbség, pont a 2 év körül szokott sok lenni 2-3 éjszakai. szóval nézzétek meg mit szól hozzá a kicsi

2014. máj. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
51%
Miért ne? Már nem kisbaba...
2014. máj. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Igen,én is javasoltam,hogy maradjunk valahol itthon,belföldön.De az az igazság,hogy szinte már az egész országot bebarangoltuk,még a lányunk előtt.Sőt mióta megvan,ő is jött velünk ahová csak lehetett.

Ezért szeretne most külföldre menni.Nem nyaralni mennénk,hanem város nézni,sétálni,kirándulni.

Esetleg felvetem még azt,hogy csak 3 napra menjünk ki.

De annak meg van értelme?Nem lenne kevés?

Köszönöm a válaszokat!Jól esik,hogy nem hordtok le a sárgaföldig,mert megfordult ilyesmi a fejünkben.

2014. máj. 28. 11:04
 10/25 anonim ***** válasza:
eddig még akkor 1 éjszakát sem volt a nagyszülőknél a lányotok? Ha nem, nem egyből 5 nappal indítanék, egyébként pedig én bevállalnám az utat
2014. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!