Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan anyuka itt aki...

Van olyan anyuka itt aki sokszor beteg? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

Még csak tervezzük a babát, de elgondolkodtam, hogy ha már most is néha nehéz a létezés az állandó betegeskedés miatt, akkor gyerek mellett, hogy fogom bírni...Nyilván a gyerek ellátása az első ilyenkor is, de idegileg hogy lehet kibírni arról fogalmam sincs.

Erős allergia, bartholin tályog, mandulagyulladás, visszeres fájdalmak, hasmenés, hányás, migrén és még sorolhatnám. Emellett ügyetlen is vagyok, folyton megsérülök hétköznapi tevékenységek során, tele vagyok nagy kék-zöld foltokkal...

Előre is köszi.


2017. aug. 25. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

Hidd el, akkor a gyerek lesz a fontosabb, és nem az önsajnáltatás. Mert allergia, hasmenés, torokfájás azért nem egy egetrengető dolog.

Kórházban dolgozom, két terhes anyukám is volt, akiknek terhesség során derül ki hogy rákosok, és ők is végigcsinálták.

Úgyhogy szerintem szedd össze magad.

2017. aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én hál'istennek nem gyakran betegeskedem, viszont mióta közösségbe járnak a gyermekeim (egy ovis, egy bölcsis), több betegséget elkaptam már Tőlük. Persze, ezek nem durva betegségek, engem nem is döntenek le a lábamról, csak a torkom fáj, köhögök, stb. A legdurvább tavaly a skarlát volt, ami végigment a családon. Na, az tényleg kemény volt, de az őrületes torokfájdalom miatt. Akkor táppénzen voltam 2 napot, mert létezni sem tudtam. A gyerekeket a férjem segítségével rendeztük abban a két napban.

Egyébként pedig allergiás vagyok, most épp tombol, mégis órákat szaladgálok Velük a parkban, sétálunk, kirándulunk, mert erőt veszek magamon, és mert tudom, hogy szükségük van rám. Azzal, hogy anya lettem, sokkal erősebb lettem, pedig előtte sem voltam kutya, nem betegeskedtem, nem nyafogtam, jó teherbírással rendelkeztem világ életemben.

Szval a gyerekekért mindent, csak akarni kell.

Vizsgáltasd ki magad, erősítsd föl az immunrendszered, és erősítsd meg magad lelkiekben is! Kisgyerekek mellett szükség van rá.

2017. aug. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyerek mellett mindezt észre sem fogod venni.

rendkívül béna vagyok, számomrs a kézben lévő kés és a köüszöb nagyon rossz kombináció :o rengeteget voltam beteg, tulajdonképpen a családtervezés is azért indult meg, mert betegség miatt nem szedhettem tovább a gyógyszert.

szülés után is teljesen lepukkantam, az első 12 hétben kb használhatatlan voltam.

a gyereknek ma már tök természetes, hogy anya még egyszer visszaszalad, anya kicsit lassabb, anyának most nem lehet puszit adni...


most éppen az egész nyarat betegeskedtem végig, sem nyaralás, sem fürdőzés... de azért ahol lehet, kompenzálok :)


7 éáves már, eddig túlélte :D

2017. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg kellene erősítened a szervezeted (nagyon) terhesség előtt, mert még az is kivesz belőled rengeteget majd ...


5000 NE D3 vitamin, plusz eg ynagyon erős komplex multivitamin plusz teljes vérkép. Mindegy, milyen márkák, csak szedd, mert egészséges, nem tönkrement szervezet nem beteg állandóan.

2017. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!