Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez ugye nem jelent semmit?

Ez ugye nem jelent semmit?

Figyelt kérdés

Általában feszül és/vagy fáj a mellem menstruáció előtt, ami 16 éves létemre viszonylag rendszereződött 24-26-28 naposra. Ovuláció körül szokott jelentkezni hosszan tartó (van hogy mensiig) nyálkás folyás. De most nem feszül. Ez nagy baj? Jelenthet nagy bajt? 12-13-án múlt el. 19-én jött a folyás, azóta van, meg néha aprócskákat feszítget a hasam. De általában szokott feszülni is a mellem. Itt egy korábbi kérdésem, igazából emiatt tartok: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..

Ugye ez nem utalhat terhességre?

Egyébként legutóbb előrehoztam a mensimet forró vízzel és borral, mert akkor is azon aggódtam mi van ha terhes vagyok. Igazából szerintem le is állunk egy időre ezzel a szex témával az állandó stressz miatt, pedig óvszer, pharmatex, megszakítással szoktunk védekezni.

Egyébkébt ez is az én kérdésem, itt részletezem egy régóta fennálló problémámat, ha ennek lehet köze hozzá: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__8823..


2017. aug. 25. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Az egyáltalán nem baj, ha nem mindig ugyanazok a mensis tüneteid, sőt valószínű, hogy pár év múlva más tünetek lesznek jellemzőek. Nálam sokat változtak az évek folyamán. Veled egyidős koromban elsősorban a hasgörcsökben nyilvánultak meg, de ez sem volt mindig egyforma, és csak pár évig tartott így. Azóta meg nekem is a mellem feszül kb. előtte egy héttel, s mikor abbahagyja, kb. 1 nap múlva jön a mensi. De volt, hogy meglepődtem, és nem volt nálam betét, mert a mellfeszülés abban a hónapban épp kimaradt, és a mensi pár nappal korábban jött a szokásosnál. Kb. 16 éves voltam, mikor cisztásodást vett észre nálam is a nőgyógyász, erős hasgorcsökkel mentem el hozzá (azt hittem előre, vakbél). " hétig hormonkezelést kaptam, és elmúlt, azóta sincs semmi baj e téren, de a hasgörcsök jelentősen csökkentek azóta, mondhatnám ki is maradtak.
2017. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, ha egy időre leálltok a szex témával, hisz ez a stressz nemcsak az élményt teszi tönkre, hanem a kapcsolatotoknak sem tenne jót.
2017. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!