Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak szerintem önző dolog ha...

Csak szerintem önző dolog ha egy nő pár hónap kapcsolat után már gyereket akar egy pasitól, úgy hogy nincs is stabil anyagi helyzetük?

Figyelt kérdés

Nem kéne beleavatkoznom, mert nem az én dolgom de alig bírom ki.

A legjobb barátomról van szó, akinek még soha sem volt barátnője 23 éves létére. Most összejött egy 30 éves nővel, akit be is fogadott mert nem volt hová mennie. (A srác anyjánál laknak). Most tart a rózsaszín köd, és kb. mindenre igent mond. Pedig a nő már többször lelépett tőle, csak aztán visszakönyörögte magát, mert rájött, hogy még mindig nincs hová mennie. Most meg kitalálta, hogy teherbe akar esni, mert akkor biztos örökre együtt maradnak. És amúgy is a srác most váltott munkahelyet, nagyon jó a fizetése biztos el tudja tartani őket, meg fenntartani az albit ahova majd mennek.

Csak én érzem ezt a dolgot egyenesen gyomorforgatónak??


2017. aug. 27. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Ha tényleg barátok vagytok, akkor elbeszélgetsz vele egy sör mellett.

Nem volt kérdés, de be kell rántani a csajt! Facebook-on vagy élőben fel kell szedni, be kell ígérni neki lakhatást, pénzt, házasságot, mindent. Aztán mikor otthagyja a havert, akkor utcára dobni.

2017. aug. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok, szóval nem tudom felszedni. :D :S
2017. aug. 27. 11:39
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Önzőség. Kib...ás a haverral és a születendő gyerekkel is. Valahogy fel kéne nyitni a szemét.
2017. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki hülye, magára vessen. Két ember kell egy gyerekhez.
2017. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogadd meg az első mondatodat és ne szólj bele. Az ő dolguk, mit csinálnak.
2017. aug. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!