Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon reménytelen a dolog?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon reménytelen a dolog?

Figyelt kérdés

Szóval nem fogok szépíteni. 15 éves lány vagyok.

A chatroulette nevű oldalnak köszönhetően megismerkedtem egy sráccal.Minden szép és jó volt, elbeszélgettünk, volt témánk. Másnap kiderült hogy kb 270 km-re lakik tőlem és még messzebb vették fel egyetemre. Körülbelül 1 hónapja beszélgetünk, viszont még nem találkoztunk, de skypeon is szoktunk video hívásozni szóval nem látatlanba megy a dolog. Nagyon sokszor jön azzal, hogy nem vagyok elég jó neki és hogy nem érdemel meg. Az utóbbi néhány napban nem is beszélünk, viszont én nagyon megszerettem. Szerintetek reménytelen a dolog?



2017. aug. 19. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sok oka lehet annak, hogy ezt mondja. Lehet, hogy már elege van abból, hogy nem tudtok személyesen találkozni, vagy talán ő látja reménytelennek a dolgot. Próbálj meg beszélni vele, és figyelni a viselkedését, és akkor talán rájössz, miért mondja ezt.
2017. aug. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 DollarDog ***** válasza:
Én azt mondanám hogy ilyen távolság mellett hagyd a dolgot! Ha igazán szeretitek egymást akkor az igaz szerelem nem ismeri idő és távolság fogalmát! Viszont így hogy még csak nem is találkoztatok, igy annyira nem tudtok egymáshoz vonzódni!
2017. aug. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
túl nagy távolság, és túl fiatal vagy még egy ilyen mértékű elköteleződéshez. A srácnak bőven lesz ideje és lehetősége ismerkednie egyetemen, nálad érettebb, korban jobban hozzáillő lányokkal, és ki is fogja használni. Nem fog várni rád, ez garantálható. Megőrizheted akár internetes barátként, de ne várj semmi mást ettől.
2017. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Srácként mondom: le akar koptatni. Én is mondtam már ilyet lánynak h túl jó nekem, nem érdemlem meg stb., de ezt akkor mondtam amikor nem akartam megbántani azzal hogy hagynunk kéne ezt az egészet. Persze tévedhetek..
2017. aug. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, sokat segítettetek!
2017. aug. 20. 12:12
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Szerintem sincs ennek így jövője. Messze lakik, egyetemista, míg te gimis vagy, ráadásul a gimi elején. Ilyenkor még a korkülönbség is nagyon tud számítani. A viselkedése is arra utal, hogy szeretné befejezni, csak nem szeretne megbántani.

2017. aug. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!