Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudnátok hasonló stílusú...

Tudnátok hasonló stílusú neveket írni?

Figyelt kérdés

Régiesebb (régebben is használt), nem gyakori, de mégis mindenki által ismert nevek. Eddig amik tetszenek:


női: Johanna, Heléna, Georgina, Veronika, Bernadett, Lívia, Lídia, Elvíra


Férfi nevekkel nagyonn bajban vagyok. Nem ragaszkodom itt ahhoz, hogy régebben is ismert, használt legyen, mert pl. az Arnold nagyon tetszik. Felmerült még: Gellért, Attila, Etele


Másik kérdés: szerintetek ezek a nevek így 2017-ben jó választások? Ti adnátok ilyen neveket?



2017. aug. 27. 20:05
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Lány:Júlia,Abigél,Edina,Ágnes

Fiú:Nándor,Iván,Szabolcs,Endre

2017. aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Szerintem már felsoroltuk az összes klasszikusabb nevet:-D
2017. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

Olivia

Abigél

Glória

2017. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Szerintem a Gerda egyáltalán nem kislányos név!
2017. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
na közben még eszembe jutott: Ervin, András, Erik, Frigyes, Fülöp, Ignác, Kelemen, Lőrinc, Lukács, Norman, Rajmond, Roland, Sebestyén
2017. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

Boglárka, Gabriella, Júlia, Margaréta

Kálmán, Szabolcs, Miklós, Csanád

2017. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Johanna, Georgina, Heléna tetszik.

Ami nálunk listás volt még: Mira, Kira, Anna, Maja, Linda, Kinga, Andrea, Szabina

2017. aug. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
Utolsó, a kérdező régebbi, de ritka nevet szeretne. A Kira, Mira, Maja minden csak nem régi és nem ritka:-D Bár az Andrea az nagyon szép, és nem is gyakori.
2017. aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Nekem is Nagy a vezetéknevem, a lányom az apjáét viseli, bár kötőjelesen is gondolkodtunk, a Nagy sok mindenhez jó :) mindenesetre, ha Nagy, akkor esetleg a Rebeka? Szerintem jól hangzik
2017. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

Bettina vagy simán Bettiként?Esetleg Anasztázia?

Fiúból Lőrinc,Sebestyén,Konrád.Felénk nincs sok ezekből egyáltalán.

Oviban van egy Betti a kisfiam csoportjában,egy Sebi és a szomszéd kisfiú Lőrinc.Az én kisfiam Konrád,a tesó Kolos lesz:)

2017. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!