Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Írnátok véleményt az alábbi...

Írnátok véleményt az alábbi nevekről?

Figyelt kérdés

Gerda

Abigél

Mariann

Júlia

Magdolna

Alexandra

Heléna

Ágnes



2017. aug. 28. 11:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
A Magdolna,Ágnes nem tetszik. A többi szép. Az én lányom neve Heléna. :)
2017. aug. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a Gerda tetszik, a többi nem, de nem is tartom őket csúnya névnek
2017. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
87%

az első véleményem az hogy: végre nem valami extrém neveket olvasok..


egyiket sem tartom cikinek,ezek közül a:

Gerda,Abigél,Júlia tetszik.

2017. aug. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Az Abigélt adnám egyedül, de a többivel sincs bajom. :)
2017. aug. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Normális, nem elszállt nevek. Viszont egyiket sem adnám, mert annyira nem tetszenek.
2017. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
77%
Ezek kozul Alexandra es az Abigel tetszik. De ha lanyom lesz Hermina nevet kapja.☺
2017. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
19%

Gerda

Nekem valamiért a gerinc jut róla eszembe


Abigél

Régies


Mariann

Szintén


Júlia

Dettó


Magdolna

Ugyanez


Alexandra

Ez szép


Heléna

Nekem fura


Ágnes

Ez is régies

2017. aug. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Mariann vagyok. Nem ismerek sok Mariannt. Max idosebbeket. (50felettit.) Egyedül az a negatív tapasztalat, hogy viszonylag gyakran elhangzik ez a párbeszéd:


-xy Mariann vagyok.

- "a"-val írod

- igen, elég furán hangzana, hogy "Mrinn", nem?

- (hülye nézés) úgy értem, a végén van-e "a"?

- (hülye nézés vissza, mintha nem értettem volna...) nem, ott nincs, nem vagyok Marianna


Abigél, Magdolna tetszik még. A többi is szép es komoly név, de ezek jobban tetszenek.

2017. aug. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Egyedül az Alexandra nem tetszik, mert kissé elcsépelt és valahogy magyar neveknél az x ellen mindig berzenkedem. De inkább ez, mint Eszmeralda vagy Dzsenifer.

Egyébként mindegyik korrekt, normális. A kérdés megnyitása előtt azt gondoltam, na megint valaki hozza itt a Málna, Dzsesszika, Sámson, Nikolasz stb neveket. De nem és ennek nagyon örülök!

A legjobban egyébként a Júlia, Abigél és a Mariann tetszik. De a Magdolna is szép és egyáltalán nem baj, hogy régies! Majd jó is lesz, mikor a Gandalfok meg Rozalindák veszik át az uralmat és az ilyen hagyományos nevek teljesen eltűnnek. Amúgy a Magdi becenév szerintem egy kislánynak is megfelel, nemcsak egy öregasszonynak.

2017. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Az Alexandrán kívül mindegyik szép, nem tucat-divat-egyénieskedő név, méltósággal viselhetők felnőttként, és kedvesen gyerekként is.
2017. aug. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!