Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tri-regol (21+7) fogamzásgátló...

Tri-regol (21+7) fogamzásgátló? Van itt aki még ilyet szed? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van kimondott rész erre a kérdésre, de talán ez olvasottabb és komolyabb kategória.


Ezt a fogamzásgátlót írta fel nekem az orvos, elsősorban azért mert pokoli rosszulléteim vannak. 5 éve van tartós kapcsolatom, eddig óvszerrel védekeztünk, valahogy idegenkedtem a tablettától.

A dokim azt mondta, hogy védeni fog. Elmondta, hogy kell szednem. Nincs szünet, folyamatos... annyi, hogy nem az első napon kellett elkezdenem, hanem az 5.-en ezért mondta, hogy 1 levél után lehet elhagyni a gumit (ha elhagyjuk).

Már a 2. levél felénél járok, nem volt semmi gond, pontosan megjött, ugyanolyan volt mint előtte, nincs mellékhatás szerencsére. Védekezünk is mellette.


VISZONT. Többektől hallottam, hogy ez egy régi fogamzásgátló és nagyon sok a hormon benne, illetve gyakori a terhesség :( Nem nyugodtam meg...


2017. aug. 28. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Egyik állítás sem igaz, ne foglalkozz vele. Szedd nyugodtan és örülj, hogy bevált.
2017. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Igen, baromi régi (édesanyám 66 éves, ő szedte a születésem után. 33 vagyok), nagy hormontartalmú, két hormont tartalmaz tablettánként eltérő arányban, így jobban kel ügyelni a használatánál (nem mindegy a sorrend).
2017. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
77%
én 3fajtát próbáltam, ez volt az egyetlen amelyik bevált. tökéletesen védett, nem híztam, nem voltam rosszul. régi, anyám is ezt szedte mindíg, neki is tökéletesen bevált (én tervezetten születtem abban az időszakban nem szedte tehát nem a gyógyszer hibája vagyok)
2017. aug. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Én 6 évig szedtem nem volt semmi gondom vele. Most hagytam abba mert már szeretnénk kisbabát 😊
2017. aug. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Ez megnyugtató, hogy van aki megerősített itt is.

Remélem nekem is szerencsém lesz vele. Pont ma voltam a dokimnál és mondta, hogy nyugodjak meg, ha odafigyelek akkor nem lesz gond.


Estére időzítettem a szedését, 8-ra. 8-9 között mindig beveszem, akkor nem lesz gond. Ugye?

Ti mennyit vártatok, hogy elkezdhessétek védekezés nélkül?

2017. aug. 29. 14:25
 6/6 anonim válasza:
nekem doki azt mondta h ha menstruáció első napján veszem be akkor 24óra mulva már biztos hat, hát az én vériszonyommal megvártam míg elmúlt, tehát 6. szem után, bár akkor még azért megszakitással, 2hét után már rendesen is és tökéletesen védett
2017. okt. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!