Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány hónapos volt a babátok...

Hány hónapos volt a babátok mikor mesét olvastatok neki?

Figyelt kérdés
2017. aug. 30. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Pici babaként is már énekeltem/meséltem neki könyvből bár ilyenkor még inkább a hangom miatt persze megnyugtatásképp.

13 hónapos kora után vezettem be az esti rutinba a mese olvasást amit úgy kell persze elképzelni hogy halvány fény a szobába, beültetem az ölembe a fotelbe és nézegetjük a könyveket, azt nem hagyja hogy olvassam de megkeressük a pacit,a kutyust,autókat stb. De kell vagy 10 könyv mert mindig mást akar nézni :)

most 16 hónapos

2017. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Négy hónapos kora óta.Akkor olvastam valahol,hogy minnél harabb kezdik el a szülők a mese olvasást annál jobban fejlődik a baba agya.A második természetesen születése óta hallgatja a meséket,de ugye a két évesem már igényli is,hogy olvassunk Neki,így nyilván a kicsi is részese.
2017. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az enyém már 4 hónapos lesz és szeretném elkezdeni az olvasást
2017. aug. 30. 20:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Már a pocakomban is hallgatta. Az apukája minden este olvasott neki. De én is sokat énekeltem már terhesen is,hogy szokja :)

Azóta is sok mese van,ének,mondóka.

2017. aug. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor már elkezdek olvasni neki.. mondókákkat mi is mondunk neki énekelve is van sokat 😊
2017. aug. 31. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!