Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Testvérem gyerekét meglátogatni?

Testvérem gyerekét meglátogatni?

Figyelt kérdés
Van egy öcsém holnap lesz 3hetes a gyereke, még egyszer sem voltunk náluk de ma elmennék a feleségemmel és a 9 hónapos lányommal. Ti várnátok?? Vagy Nem korai?
2017. aug. 30. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én megkérdezném őket telefonon. Hogy nekünk korai-e, nem jelent semmit, ki tudja, ők hogy gondolják.

Hívd fel őket,hogy mikor lenne alkalmas. Ez a legtisztább, legegyszerűbb.

2017. aug. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ezt tőlük kell megkérdezni. Bár nem értem már mindjárt este van most mennétek?
2017. aug. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel, hogy mehettek e. Én a testvérem gyerekét aznap láttam, ahogy haza jöttek a kórházból és ugyan így ő is az enyèmet. Mondjuk mi egy faluban élünk, 2 percre egymástól. Azt én sem értem, hogy miért most, hiszen már mindjárt este van. Én attól kiakadtam ha valaki este akart jönni.
2017. aug. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem jelezd azt is, ha vinnétek a 9hónaposotokat. Nem tudom paramami-e az anyuka, ha nem beteg a tietek, nincs vele gond. Nyilván betegen ne vigyétek magatokkal.
2017. aug. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért mert az öcsém délután 5ig dolgozik!
2017. aug. 30. 17:20
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Első vagyok. Ha beleegyezik, és hamar odaértek, nem hinném, hogy gon, hogy mindjárt este van. Három hetes babához nyilván nem órákra mennek. Fél óra bőven elég egy frissen szült nőnek. És akkor időben még jók vagytok.
2017. aug. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Nem, nem várnánk.


Gyermekágyasan, 3 hetes gyerekkel vannak otthon. Illendő megvárni, amíg hívnak.


Váratlanul pedig pláne nem állítunk be.

2017. aug. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg a sógornőddel.


Én biztosan nem örülnék, ha random beállítanál, főleg, hogy lehet épp szoptatok, altatok vagy csak végre tudok pijhenni.

2017. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Beszeljetek meg, hogy mikor mentek.

Harom gyerekem van, tesom mar masnap johetett siman.

2017. aug. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hozzám mindkétszer jöttek anyuék és a tesómék (össz. 6-an) aznap (a kórházba is beszaladtak 10 percre), párom családja (8-an) 1 héttel később. Mindenkinek örültem. Normális mindenki, nem várt traktálást, nem maradtak órákig én meg örültem, hogy szeretik a gyerekeimet.


Csörögj oda és nemaradjatok sokáig.

2017. aug. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!