Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Friss és leendő apukáknak...

Friss és leendő apukáknak milyen úgymond "felkészítő" könyvet javasolnátok?

Figyelt kérdés

Friss és leendő apukáknak milyen úgymond "felkészítő" könyvet javasolnátok?


Tudom-tudom, erre nem lehet felkészülni, mégis érdekelne, milyen könyvek vannak amik foglalkoznak ezzel a témával hogy mi hogy merre hány méter ha jön a baba és mire lehet számítani. Köszönöm

-----------------

u.i.


Könyv érdekel, nem egyéni történetek és vélemények, szóval ha lehet maradjunk szűken a témánál, minden mást kérem a moderátor töröljön!


2017. aug. 31. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A férjem ezt olvassa: Neil Sinclair: Apakommandó


Viccesen, katonásan van megfogalmazva minden, de tök hasznos infok vannak benne, én is szívesen lapozgatom. :)

2017. aug. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Apakommandó

tényleg vicces, katonai dolgokhoz hasonlítja az egészet és így érdekesebb formában tálalja a hasznos információkat, hogy egy férfinak is legyen kedve ilyen témában olvasni.


Apanapló

Egy gyesen lévő apuka megpróbáltatásait írja le, de érinti az összes fontos kérdést, ami felmerülhet a témában. Szerintem ez lelkes apukáknak való, nem olyanoknak, akik csak próbálják túlélni a gyerekvállalást.


Apa születik

Ez az első 3 évet fogja át, logikusan van felépítve, gyakorlati tanácsokkal ellátva.


Szily Lászlónak van még a Beírás és Kitolás című könyve, de őszintén szólva én beleolvastam és elég közönséges volt. Ahol felcsaptam arról írt éppen, hogy mikor kiderült a terhesség nem örült, de milyen jó hogy anyának legalább jó nagy csöcsei lesznek a terhesség alatt. Volt benne néhány trágár kifejezés is ha jól emlékszem...

2017. aug. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Engem inkább olyan érdekel amiben úgy próbálja túlélni a gyerekvállalást, ahogy te fogalmaztalmkedves #2

Az viccesebb szituációkat vázol fel gondolom, vagy minimum szélsőségesebb elég :)

2017. aug. 31. 20:54
 4/6 jafnrétti ***** válasza:
100%

Amikor terhes voltam, a férjemnek ezt vettem meg: [link]

Olyan az egész, mint egy használati utasítás, ábrákkal, magyarázó rajzokkal, de tök értelmesen, logikusan van leírva benne, hogy mik egy baba szükségletei. Mivel a férjem eléggé kocka, neki ez tökéletes volt :D

2017. szept. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mérei Ferenc: Gyermeklélektan
2017. szept. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szuleshez:

Noll Andrea: Vajudastamogatas mindenkinek


Altatashoz:

Dr. William Sears: Ejszakai gondoskodas


Altalanossagban:

Jean Liedloff: A kontinuum-elv

Ranschburg Jeno: Szulok konyve

2017. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!