Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes lettem? Aug.18 volt...

Terhes lettem? Aug.18 volt utolso menzim! Peteeres napjan 26-an voltam a parommal egyutt tobbszor is 28an ovulaciom volt! Az egyutt let utan 2 nappal eleg furan kezdtem el magamat erezni, enyhe hanyinger szedules haspuffadas fejfajasom is van

Figyelt kérdés
Az egyutt let utan 2 nappal eleg furan kezdtem el magamat erezni, enyhe hanyinger szedules haspuffadas fejfajasom is van, folyamatos szurkalodas kisebb gorcsel de nem fajdalmas!a hanyingerem viszont ejjelente bezavar az alvsba 2 szer is arra keltem hogy hanynom kell azonnal felkelett ulnom es fekfo poziciot valtani! Lehetseges lenne hogy ilyen hamar vannak tuneteim? Egyutt let ota csak 8 nap telt el! 35 eves leszek, szultem mar de nagyon regen ilyenkre nem emlekszem! )
2017. szept. 3. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a leírásból azt hittem 16 éves vagy. Szültél már, de nem tudod mi hogy működik? A beágyazódás nem 2 nap. Együttlét után kb 14 nappal mutatja ki a teszt. Tünetek meg általában a kimaradt menses után jelentkeznek.
2017. szept. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!