Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhe hasfájás nemvárt előtt...

Enyhe hasfájás nemvárt előtt 13 nappal?

Figyelt kérdés

A naptárba beírtam, hogy 11-én enyhe hasfájásom volt vagy inkább mindjárt megjön érzésem. 24-re nem vártam és nem jött meg. Utolsó menstruációm június 24-én jött meg és 5 napig tartott. Tesztelni pár napig nem tudok még, mire odaérek és van valami akkor legalább csak erősebben fog látszódni.

Szerintetek lehetséges, hogy 11-én beágyazódást érezhettem?


2017. júl. 25. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Annak is meg van az esélye.Ha nem jött meg az jó jel,maradjon is így és reméljük hamarosan lesz egy + teszted ;)
2017. júl. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. júl. 25. 18:54
 3/3 anonim ***** válasza:

13 nappal nem várt előtt peteérés van mivel a luteális fázis az-az a peteérés utáni napok mensiig 12-16 naposak. De mindenkinek egyéni +-1 nap lehet eltérés ciklusonként.. Az miatt fájt a hasad. Beágyazódás csak ezután történik ami 7 nap is lehet, és nagyjából nem várt idején fejeződik be, és nagyon kevesen érzik meg. Beágyazódást, ha megérzed, leghamarabb kb5-6 nappal nem várt előtt érezheted.


Szóval az biztos, hogy nem beágyazódás volt :) Minden esetre mivel nem jött meg a havid és peteérésed is volt van esély a babára :)


Drukkolok, hogy két csíkos teszted legyen majd :)

2017. júl. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!